אבו גוש מתחדשת : פרוייקט של קבוצת מנוס 121 יחידות דיור בבניינים בני 6 קומות

אבו גוש מתחדשת עם פרוייקט של קבוצת מנוס הכולל 121 יחידות דיור בבניינים בני 6 קומות. מדובר בפרויקט הראשון שיוצא לדרך במתחם שהוא של קבוצת מנוס הירושלמית שזכתה במכרז להקמת 121 יח"ד בשכונה המערבית החדשה.

שטחו הכולל של פרויקט 'נופי אילן' הינו 12 דונם, והוא גובל ביער החמישה ובגן הלאומי הרי יהודה. הפרויקט צפוי לכלול 11 מבנים בני 6 קומות כל אחד. 11 יח"ד יוקמו בכל בניין, וביניהן  דירות 3, 4 ו-5 חד', דירות גן ופנטהאוזים, הצופים לנוף של הרי ירושלים. הדירות כוללות מרפסות הצופות לנוף, חניה ומחסן.

קבוצת מנוס מצויה בימים אלה בעיצומו של תכנון הפרויקט, בו מיישמת הקבוצה את כל הלקחים מתקופת הקורונה כגון: גינות, פתחים רחבים, מרפסות מרווחות, דירות מאווררות וזרימה אופטימלית של שמש ואוויר . מהחברה נמסר כי "הבנייה צפויה להתחיל בשנה הקרובה במיקום מצוין- רק 20 דק' מירושלים, ו-35 דק' מתל-אביב, בסמיכות לכביש 1, המהווה עורק תחבורה משמעותי ומעניק לפרויקט נגישות לערים מרכזיות

אבוגוש
נופי אילן באבו גוש. הדמיה קרדיט הדמיה: snapshot

שמואל חי ראובןמנכ"ל קבוצת מנוס, שמואל חי ראובן: "קבוצת מנוס שמחה לקחת חלק משמעותי בהקמתה של השכונה החדשה, ולהקים בה פרויקט קהילתי חשוב, שיעניק לרוכשים בו איכות חיים ייחודית באחד המקומות היפים בארץ. אין לנו ספק כי הפרויקט צפוי ליהנות מביקושים גבוהים של משפחות המעוניינות ביתרונות הרבים של מגורים בסטנדרט גבוה במיוחד, חיי קהילה בסביבה כפרית ונגישות למרכזי תעסוקה דוגמת ת"א וירושלים".