חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אוכל טוב ומוסיקה בירושלים: יריד "אוטו-אוכל" Food & party 2023 – JLM חוזר בגדול ומשודרג

יריד הקיץ הקולינרי של השפים הירושלמים המובילים חוזר ובגדול זאת השנה השישית. המסעדות הכי המפורסמות של השפים הכי גדולים בבירה שמובילים את הסצנה הקולינרית יבשלו במשאיות אוכל (food trucks) בגיא בן הינום, לצד הופעות חיות של הרכבים מוזיקליים מעולים וDJ-  מובילים. היריד יתקיים בימים שלישי עד חמישי, בין התאריכים 4 ביולי ועד 28 באוגוסט, בין השעות 18:00 ל-23:00.

ביריד האוכל השנה מיטב השפים והמסעדות המובילות בעיר:  אנג'ליקה, ג'קו סטריט, לוצ'יאנה, פרינג', רחל בשדרה, הכנענית, איירון בר, שמאלץ, באשר, הכנענית, בלאק אירון, פיורי, גאקו סאן, פרינג' ועוד.

אוכל טוב ומוסיקה בירושלים: יריד "אוטו-אוכל" Food & party 2023 – JLM חוזר בגדול ומשודרג
מחירי מנות השף יהיו אטרקטיביים וינועו בין 30-40 ש"ח למנה.

מתחם האוטואוכל JLM 2023 יהיה גדול ומשודרג יותר משנים קודמות, כשהמטרה הגדולה היא לחשוף את המבקרים למנות ולטעמים של המסעדות הירושלמיות הכי מוכרות ואייקוניות, להנות מאוכל משובח, במחירים נוחים לכל כיס,  מחירי מנות השף יהיו אטרקטיביים וינועו בין 30-40 ש"ח למנה.

אוכל טוב ומוסיקה בירושלים: יריד "אוטו-אוכל" Food & party 2023 – JLM חוזר בגדול ומשודרג
המסעדות הכי המפורסמות של השפים הכי גדולים בבירה שמובילים את הסצנה הקולינרית יבשלו במשאיות אוכל (food trucks) בגיא בן הינום, לצד הופעות חיות של הרכבים מוזיקליים מעולים וDJ-  מובילים.

מנכ"ל משרד ירושלים ומסורת ישראל, אסף יזדי: "משרד ירושלים ומסורת ישראל מזמין את הציבור הרחב להגיע וליהנות מטעמה הייחודי של ירושלים באירועי יריד האוכל הירושלמי המתקיים בחודשים יולי – אוגוסט באזור גיא בן הינום. זוהי הזדמנות לחוויה קולינארית, אותנטית ורב תרבותית המאפיינת את העיר ולהיכרות עם פינותיה המיוחדות".

יריד האוכל  יתקיים במקביל לפסטיבל הסרטים שנערך בעיר ובו יתקיימו הופעות והקרנות של סרטים מכל העולם כך שבכל תקופת יריד האוטואוכל JLM 2023 ייהנו המבקרים ממגוון רחב של מופעי תרבות ופנאי:  להקות חיות והרכבים מוזיקליים וDJ-  מובילים, שירימו את האווירה, כלום מוזמנים ליהנות מאוויר הפסגות הירושלמי ואוכל משובח וטעים.

הפרויקט הינו ביוזמת משרד ירושלים ומסורת, עיריית ירושלים, הרשות לפיתוח ירושלים ובהפקתה של חב' בנדה.

 

אוכל טוב ומוסיקה בירושלים: יריד "אוטו-אוכל" Food & party 2023 – JLM חוזר בגדול ומשודרג

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "יריד אוטואוכל חוזר גם השנה במסגרת שלל אירועי הקיץ בירושלים. יריד האוטואוכל השנתי אוסף לתוכו כל שנה את מיטב המסעדות הירושלמיות ומציע לקהל הרחב אופציות קולנריות רחבות ומגוונות במחירים שווים לכל כיס. אני מזמין את כולם להגיע ולהינות מחוויה קולנרית ירושלמית תחת כיפת השמים".

 מנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים אייל חיימובסקי: "ירושלים היא עיר של תרבויות, מראות, ריחות וטעמים. אנחנו גאים להנגיש לכם את פסטיבל האוכל המוכר והאהוב אוטואוכל בפעם הששית, שהולך להיות השנה טעים יותר ומושקע יותר ויכלול שפע רחב של מסעדות ירושלמית ואת מיטב השפים שיגישו מתוך משאיות צבעוניות מנות מוכרות ואוהבות במחיר סביר. אנו מזמינים את כל עם ישראל לעלות לירושלים ולטעום מכל מה שיש לה להציע".