חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חדש בקניון הדר ירושלים: עמדת השכרת אופניים חשמליים בשיתוף עיריית ירושלים וחברת 'עדן'

עמדת עגינה חדשה בקניון הדר בירושלים צילום שניר כרמי
עמדת עגינה חדשה בקניון הדר בירושלים צילום שניר כרמי

קניון הדר בירושלים משיק השבוע עמדת השכרת אופניים חשמליים, בצמוד לרחבת הקניון, שיאפשר למבקרים להגיע לקניון ולחזור לביתם, באמצעות אופן חשמלי שיבטיח נסיעה ללא פקקים ושמירה על איכות הסביבה.

בעמדה מחוץ לקניון הוצבו 12 עמדות לעגינת אופניים, ומסוף. עמדת העגינה להשכרת אופניים הוקמה על ידי עיריית ירושלים בשיתוף חברת "עדן" – החברה לפיתוח כלכלי בירושלים, אשר מובילים יחד מהלך של הקמת מערך אוטומטי, המאפשר לשכור אופניים חשמליות ולהחזירם בכל אחת מתחנות המערך בפריסה רחבה בירושלים.

מנכל"ית קניון הדר, לירון אלקיים על השירות החדש: "אנחנו שמחים להתיישר עם החידושים בתחום התחבורה וסביבה ירוקה. אפשרות השכרת אופן מקלה משמעותית על מבקרי הקניון שמתגוררים בעיר או שנמצאים במהלך חופשה עירונית, מה שמשפיע לטובה על חווית הקנייה. אנחנו שמחים שקניון הדר נבחר להיות לאחת מתחנות העגינה המרכזיות בעיר- שכן קניון הדר הינו קניון לכל המשפחה, המציע מגוון רחב של רשתות ומותגים מקומיים ובינלאומיים".

תחנת העגינה לא נמנית בתשתיות של חברת החשמל, כך שהטעינה החשמלית של סוללות האופניים החשמליים תבוצע באתר תחזוקה מרוחק, וכך שהחשמל לתחנה יסופק דרך הקולטן הסלולרי במערך סגור ומוסתר, ללא צורך בחיבור לנקודות חשמל חיצוניים. תחנת  העגינה זמינה למבקרי הקניון .

עמדת עגינה חדשה בקניון הדר בירושלים צילום שניר כרמי (3)_640x288