חיפוש
Close this search box.

אחל'קרח ירושלים – מתחם החלקה על הקרח במהלך חודש אוגוסט 2023 בתחנה הראשונה ירושלים

עיריית ירושלים והחברה העירונית 'אריאל' מצננות את הקיץ בבירה עם 'אחל'קרח ירושלים 2023', מתחם החלקה על הקרח ענקי בתחנה הראשונה בירושלים , שיהווה את אחת האטרקציות המרכזיות לכל המשפחה במהלך החופש הגדול בבירה.

אחל'קרח ירושלים, המציע חווית בילוי ייחודית וקרירה במיוחד, יהיה פתוח לקהל הרחב החל מה-01.08.23 ועד לתאריך 31.8.23,  י"ד אב – י"ד אלול תשפ"ג. המתחם יפעל בימים א-ה בין השעות 10:00-23:00 ובימי שישי מ-09:00-15:00. הכניסה למתחם ההחלקה הינה מגיל 5 ומעלה.

מדובר במתחם הקרח מהמתקדמים בישראל ,עשוי מקרח אמיתי, שיתפרס על פני כ-700 מ"ר ומציע חווית החלקה מקצועית ומהנה. לרשות באי מתחם ההחלקה על הקרח יינתנו במקום נעלי החלקה מתאימות ולטובת הילדים יעמדו אמצעי עזר להחלקה עם דמויות של כלבי ים ודובים, על בסיס מתקן פנוי. יצוין, כי כל סבב החלקה הינו כ-45 דקות ומדי מספר סבבים  תבוצע עבודת תחזוקה למשטח הקרח.  כמו-כן, צוות רפואי ילווה את כלל הפעילות במתחם ההחלקה ויעמוד לרשות הקהל.

החלקה על הקרח בירושלים . קרדיט צילום - ארנון בוסאני
החלקה על הקרח בירושלים . קרדיט צילום - ארנון בוסאני

בחברת אריאל, המפיקה את האירוע ציינו כי קיימת חובה לפעול במתחם ההחלקה, על פי תקנון הבטיחות (התקנון מפורסם במדיות השונות וכן בתחנה הראשונה) ובנוסף מומלץ להגיע למתחם עם ביגוד חם וגרביים.  

כמדי שנה, בשל הביקוש הרב לאחל'קרח ירושלים, מומלץ להזמין כרטיסים מראש.  

מעיריית ירושלים נמסר : "מיזם האחל'קרח, הפך למסורת המצננת של הקיץ הירושלמי. עיריית ירושלים מזמינה את כלל תושבי העיר ומבקריה ליהנות ממתחם הקרח האטרקטיבי ומכלל אירועי הקיץ החמים שהעיר מציעה. בואו לירושלים בהמוניכם!"

החלקה על הקרח בירושלים . קרדיט צילום - ארנון בוסאני
לטובת הילדים יעמדו אמצעי עזר להחלקה עם דמויות של כלבי ים ודובים, על בסיס מתקן פנוי. צילום ארנון בוסאני

מנכ"ל חברת אריאל,  אורי מנחם: "מתחם ההחלקה על הקרח בתחנה הראשונה הוא ללא ספק אחת האטרקציות המצננות שמציעה ירושלים בקיץ הנוכחי, לתושביה ולאורחים הבאים בשעריה. המתחם מציע משטח קרח מקצועי כך שבהחלט צפויה לכולנו חוויה אטרקטיבית ומהנה במיוחד. אני מזמין את כולם להגיע וליהנות מבילוי משפחתי חוויתי וייחודי בירושלים".

 

מחירי כרטיסים: רגיל – 65 ₪ , בעלי כרטיס 'ירושלמי' – 39 ₪.

לרכישת כרטיסים באתר : https://tickchak.co.il/kerach_jlm ובטלפון  6565*

ניתן להנפיק כרטיס 'ירושלמי' ללא תוספת תשלום באתר : ww.my.jerusalem.muni.il