חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גם בסוכות: אחל'קרח ירושלים ממשיך לפעול עד ה-6.10.23 בתחנה הראשונה

לאור ההצלחה והביקוש  לאחל'קרח ירושלים , מתחם ההחלקה על הקרח המרכזי של ירושלים, החליטו בעיריית ירושלים והחברה העירונית 'אריאל' להמשיך את פעילותו של מתחם הקרח הפופולארי, הממוקם בתחנה הראשונה בבירה , לאורך כל חודש ספטמבר וכן בחול המועד סוכות הקרוב. 

אחל'קרח ירושלים, יהיה פתוח לקהל הרחב מעתה ועד לתאריך כ"א תשרי תשפ"ד,  ה-6.10.23, ויפעל בימים א-ה בין השעות 15:00-23:00, בימי ו' בשעות 09:00-15:00 בבוקר, ובין התאריכים 26-28.9.23 מ-9:00 בבוקר ועד 23:00. לאורך חול המועד סוכות הקרוב יפעל המתחם בין השעות 10:00-23:00 בבוקר. יצוין, כי הכניסה למתחם ההחלקה הינה מגיל 5 ומעלה.

מדובר במתחם הקרח מהמתקדמים בישראל ,עשוי מקרח אמיתי, המתפרס על פני כ-700 מ"ר ומציע חווית החלקה מקצועית ומהנה. לרשות באי מתחם ההחלקה על הקרח יינתנו במקום נעלי החלקה מתאימות ולטובת הילדים יעמדו אמצעי עזר להחלקה עם דמויות של כלבי ים ודובים, על בסיס מתקן פנוי. כמו-כן במתחם ההחלקה יעמדו לטובת הקהל, צוות רפואי שילווה את הפעילות.   

החלקה על הקרח בירושלים . קרדיט צילום - ארנון בוסאני
החלקה על הקרח בירושלים . קרדיט צילום - ארנון בוסאני

 

בחברת אריאל, המפיקה את האירוע ציינו כי קיימת חובה לפעול במתחם ההחלקה, על פי תקנון הבטיחות (התקנון מפורסם במדיות השונות וכן בתחנה הראשונה) ובנוסף מומלץ להגיע למתחם עם ביגוד חם וכן עם גרביים חמות.  בשל הביקוש הרב לאחל'קרח ירושלים, מומלץ להזמין כרטיסים מראש. המחיר עבור בעלי כרטיס 'ירושלמי' הוא 45 ₪.

 

הזמנת כרטיסים באתר : tickchak.co.il  ובטלפון  6565*