חיפוש
Close this search box.

גדול זמרי טורקיה, איברהים טטליסס בליווי תזמורת בת 25 נגנים מטורקיה בבריכת הסולטן בירושלים ב-28 ו-29 ביוני

גדול זמרי טורקיה, איברהים טטליסס בליווי תזמורת בת 25 נגנים מטורקיה בבריכת הסולטן בירושלים ב-28 ו-29 ביוני
הזמר איברהים טטליסס - באדיבות: Poll Productions

בעוד כשבוע יגיע לירושלים איברהים טטליסס להופיע בבריכת  הסולטן בירושלים ביחד עם תזמורת בת 25 נגנים. לפמלייה של הזמר יצטרף, באופן מפתיע, גם אחד מכוכבי הסדרה "הכלה מאיסטבול", מוהרם טורקסבן שגילם את דמותו של נזיף ונחשב לשחקן מוערך בטורקיה.

מוהרם טורקסבן, קיבל בשמחה את הזמנתו האישית של טטליסס להצטרף אליו יחד עם 45 אנשי הצוות המלווים אותו  – לשתי הופעותיו בישראל. טורקסבן, שהתארח לא פעם בתוכנית הטלוויזיה איבו שואו, מרגיש חבר ונחשב לאחד ממעריציו הקרובים של הזמר.  הוא מודע לכך שהסדרה "הכלה מאיסטנבול" פופולרית מאוד בארץ ומתרגש במיוחד מהמפגש עם מעריציו של איברהים.

השחקן מוהרם טורקסבן, שגילם את דמותו של נזיף ונחשב לשחקן מוערך בטורקיה - לאחד מכוכבי הדרמה הטורקית המצליחה "הכלה מאיסטנבול" – יצטרף לצוות של טטליסס. צילום: Moharam Turksban Productions

"יהיה מרגש ועוצמתי"…  איברהים טטליסס הוא זמר גדול !  "שמעתי על ישראל מאז שנולדתי. אני מכיר ומוקיר תודה על אהבת הקהל הישראלי לסדרות הטורקיות ולטורקיה בכלל. רחובות איסטנבול מלאות בתיירים ישראלים ואי אפשר לחמוק מהנוכחות ואהבה שלכם (ותודה על כך). אתם אנשים חמים מאוד ואני בטוח שהביקור בארץ וההופעות יהיו עבורי חוויה עוצמתית" . 

המפיקים בישראל: עמירם רביבו ואבי מלמד קופת בימות ירושלים

בריכת הסולטן  |  שלישי 28.6  |  רביעי 29.6  | בשעה 20:30  –  *כרטיסים אחרונים באתר קופת "בימות"  bimot .co.il  או בטלפון 6226*