חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קיבלו אישור אכלוס: שני פרויקטים בהתחדשות עירונית של קבוצת 'יסודות' בשכונות רסקו ובגן הוורדים בירושלים

שני פרויקטים בהתחדשות עירונית של קבוצת 'יסודות' בשכונות רסקו ובגן הוורדים בירושלים קיבלו טופס 4 (אישור אכלוס). הפרויקט הראשון ממוקם ברחוב שמעוני שבשכונת רסקו והשני ברחוב אלוף שמחוני בשכונת גן הוורדים, בסמוך לקטמון הישנה.

במסגרת הפרויקטים שודרגו בנייני המגורים, המבנים עברו חיזוק בפני רעידות אדמה והדיירים קיבלו  לראשונה חדרי ממ"ד תקניים ומרווחים בכל דירה., עם פרוץ המלחמה ולאור חשיבות חדרי ממ"ד, קבוצת יסודות תגברה את צוותי העבודה על מנת לסיים את הפרויקטים כבר במהלך חודש אוקטובר ולקבל טפסי אכלוס בהקדם , והצליחה בכך.

הפרויקטים עברו חידוש מהיסוד, במסגרתם בוצע חיזוק הנדסי מלא למבני המגורים, הוחלפו כל התשתיות החזיתות עוצבו מחדש ומבנה חופה באבן ירושלמית. הדיירים גם למרפסות, מחסנים, מעלית משותפת וחניות פרטיות. 

הפרויקט של קבוצת יסודות ברחוב שמעוני בירושלים
הפרויקט של קבוצת יסודות ברחוב שמעוני בשכונת רסקו בירושלים

תמר אשל, סמנכ"לית חטיבת התחדשות עירונית קבוצת יסודות : אנו מברכים על קבלת טפסי האכלוס בשני פרויקטים נוספים של קבוצת יסודות בירושלים, המהווים נדבך נוסף בפעילות הענפה של הקבוצה ברחבי העיר. השקענו מאמצים ומשאבים רבים בהשלמת העבודות בפרויקטים תוך זמן יחסית קצר, וזאת על מנת שכלל הדיירים יקבלו כבר במהלך המלחמה, חדרי ממ"ד בכל דירה, מה שלא היה להם קודם לכן בשני הפרויקטים. התקופה המורכבת בה אנו נמצאים  הוכיחה כי חדרי ממ"ד וחדרים מחוזקים הם בעלי חשיבות ומשמעות רבה בהצלת חיים בשעת חירום, ומספקים הגנה אפקטיבית ומהירה לכל המשפחה".

קבוצת יסודות מתמחה בייזום, תכנון, קידום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית מעל לעשור, עם למעלה מ- 50 פרויקטים של ברחבי ירושלים.