חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אלפי ילדים ובני נוער ירושלמים במבצע לניקיון שטחי הטבע בעיר

אלפי ילדים ובני נוער ירושלמים במבצע נקיון שטחי הטבע בעיר_640x478
אלפי ילדים ובני נוער ירושלמים במבצע נקיון שטחי הטבע בעיר. צילום עיריית ירושלים

כ-5,000 ילדים ובני נוער תושבי העיר ינקו את שטחי הטבע בירושלים, בהם יער ירושלים, עין כרם, שביל המעיינות ועוד. במסגרת העשייה החברתית שמובילה עיריית ירושלים וכחלק מפרויקט "יום הניקיון הלאומי", בו משתתפים כ-5,000 ילדים ובני נוער תושבי העיר, יוצאים בימים אלו המתנדבים למבצע ניקיון באתרי טבע עירוניים רבים.

כ-5,000 ילדים ובני נוער תושבי העיר ינקו את שטחי הטבע בירושלים, בהם יער ירושלים, עין כרם, שביל המעיינות ועוד. במסגרת העשייה החברתית שמובילה עיריית ירושלים וכחלק מפרויקט "יום הניקיון הלאומי", בו משתתפים כ-5,000 ילדים ובני נוער תושבי העיר, יוצאים בימים אלו המתנדבים למבצע ניקיון באתרי טבע עירוניים רבים. במסגרת המבצע עוברים המתנדבים הדרכה של רשות הטבע והגנים בנושאי ניקיון ושמירה על הסביבה. בעירייה מסבירים כי הפרויקט, מאחוריו עומד גם המשרד להגנת הסביבה, הוא חלק מהעשייה העירונית האסטרטגית לשמירה על איכות הסביבה ולחינוך לערכי קיימות.

לאחרונה יצאו  100 בני נוער ירושלמים למבצע ניקיון בחופי הדרום ברצועת החוף שבין הערים אשדוד לאשקלון. בני הנוער התגייסו לנקות שאריות נפט, אשר פגעו בין היתר בבתי גידול ובצמחיה הממוקמים באזורים הסמוכים. יצוין כי את היוזמה לקידום המבצע החברתי המיוחד הוביל אגף חברה, באמצעות יחידת הנוער של מינהל קהילתי גינות העיר.