חיפוש
Close this search box.

אלפי מתחסנים ביום במתחם החיסונים החדש של מאוחדת בבנייני האומה

בנימין נתניהו מאוחדת מחסנת בבנייני האומה בירושלים

קופת חולים מאוחדת חנכה מאוחדת את מתחם חיסוני הקורונה המרכזי של הקופה במחוז ירושלים בבנייני האומה. בטקס נכחו ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין ,ראש העיר ירושלים משה ליאון, יו"ר דירקטוריון קופ"ח מאוחדת אייל גבאי ,מנכ"לית מאוחדת סיגל רגב-רוזנברג, חברי הנהלת הקופה, מנהל מחוז ירושלים של מאוחדת עופר משולם, סגנו עופר שם-טוב, הרופא המחוזי ד"ר מנחם ביתן , מנהל השיווק של מאוחדת במחוז ירושלים יהודה לוי . במתחם: 26  עמדות חיסונים, כ- 3,600 חיסונים ביום. 120 עובדים חדשים גויסו למתחם החיסונים החדש.

ראש הממשלה בנימין נתניהו:  "אנחנו מתכוונים לחסן את כל אוכלוסיית ישראל בחודשים הקרובים.  נעזור גם כלכלית, אבל מה שאני מבקש כרגע הוא לכבד את הסגר. אם כולנו נשמור על הכללים, המגפה תיעלם."

שר הבריאות יולי אדלשטיין: "אנחנו כבר במיליון וחצי מתחסנים. מספר שלא רק בישראל מתרגשים ומתפעלים, בכל העולם מתפעלים המספר הלא ייאמן. זה קורה הודות לעבודה המסורה של קופות החולים. ."

יו"ר קופ"ח מאוחדת איל גבאי : ״ראש הממשלה, אנחנו במאוחדת מתחייבים, בסבב החיסונים השני, לחסן אפילו כמות כפולה של אזרחים ביום. הבאתם, אתה אדוני ראש הממשלה יחד עם משרד הבריאות וגופים נוספים, את החיסון הזה לישראל וזהו הישג עצום קופות החולים הן נכס לאזרחי ישראל והוא מודל ייחודי בעולם, שהודות לו אנחנו יכולים להוציא לפועל את המבצע המורכב והחשוב הזה בכל רחבי המדינה״.

מנכ״לית מאוחדת סיגל רגב רוזנברג: "אני גאה להיות ישראלית היום ולתושבי ישראל ולמבוטחים שלנו יש זכות להיות במדינה בה יש חיסונים בכמות כזו ונלקחות אחראיות על ידי הממשלה וראש הממשלה, כולל ההחלטה על הסגר, שתסייע לנו להוריד את קצב ההידבקות".