חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כ 230 תלמידי בית ספר התיכון בויאר בירושלים ילמדו בשבועיים הקרובים בקמפוס מכללת עזריאלי להנדסה

ברקע המצב הביטחוני והרצון לאפשר שגרת לימודים לתלמידי ירושלים, עזריאלי, המכללה האקדמית להנדסה ירושלים מארחת החל מאתמול (יום א') בקמפוס המכללה כ 230 תלמידי תיכון מבית הספר בויאר בירושלים.

בימים האחרונים ערך מנהל החינוך בעיר ירושלים מיפוי של מבנים המאפשרים מרחב מוגן לתלמידי העיר, בשל דחיית פתיחת שנת הלימודים האקדמית הודיעה נשיאת המכללה פרופ' תמר רז נחום כי שערי הקמפוס הכוללים מרחבים מוגנים פתוחים לתלמידי ירושלים בחינם.

תלמידי שכבת יב' של בית ספר בויאר ילמדו בכיתות המכללה הכוללים מרחבים מוגנים

בתיאום עם מנח"י (מנהל החינוך של עירית ירושלים) סוכם ש 230 תלמידי שכבת יב' של בית ספר בויאר ילמדו בכיתות המכללה הכוללים מרחבים מוגנים לשבועיים הקרובים עד ליום 2 בנובמבר 2023.

פרופ' תמר רז נחום, נשיאת עזריאלי, מכללה אקדמית להנדסה מסרה כי מרגע שנודע לנו על המחסור בכיתות עם מרחבים מוגנים היה לנו ברור שניקח חלק במאמץ הלאומי לסייע ככל הניתן.

נשיאה חדשה לעזריאלי, מכללה אקדמית להנדסה ירושלים: פרופ' תמר רז נחום

פרופ' רז נחום (בתמונה) הוסיפה כי שערי המכללה פתוחים ואנו מקבלים בברכה את תלמידי תיכון בויאר ונספק להם את כל התשתית שתאפשר להם חווית למידה מיטבית.

דפנה מנשה ברוך, מנהלת בית ספר בויאר מסרה "מיד שקיבלנו את ההזמנה ללמד בקמפוס של מכללת עזריאלי התרגשנו מהיחס הלבבי ומהכנסת האורחים של צוות המכללה ובראשו פרופסור תמר רז נחום".

"בימים קשים אלה המחווה של צוות המכללה חימם את לבנו ואפשר לנו לבנות סדר יום עבור תלמידינו. אנו מעריכים מאוד את המחווה ואין ספק שהיא עוזרת  לכולנו לשמור על שגרה בתנאים מוגנים ומסייעת בבניית חוסן נפשי במציאות מאתגרת ומורכבת".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *