חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לקראת הבחירות: 50% נשים ברשימת ״ירושלים אחת״ למועצת העיר, ושלוש נשים בחמישיה הראשונה,

משה ליאון, ערך אתמול (יום א׳, 10.09), אירוע הרמת כוסית לרגל השנה החדשה בנוכחות כאלף אורחים במתחם האירועים ״הדריה״. 

במהלך הערב סיפר ליאון על העשייה בירושלים בשנים האחרונות, על העשייה  הצפויה בשנים הבאות. הוא חשף שמות נוספים מהמועמדים למועצת העיר ברשימת ״ירושלים אחת״ בראשותו: ד״ר נעמה ברג, עו״ד נחמיה אסף ואילה לונדנר.

הם מצטרפים לשמות שכבר פורסמו שיהיו חלק מרשימת ירושלים אחת: ד״ר רונית אחדות הכהן חוג׳איוב, טלי פרידמן, עמית פרץ ועופר איובי שכיום משמש כיועצו הבכיר. במהלך הרמת הכוסית נמסר כי איובי מיועד לשמש כסגנו.
מחצית מרשימת המועמדים של ׳ירושלים׳ הן נשים כאשר שלוש נשים יוצבו במקומות שתיים, ארבע וחמש (ד״ר רונית אחדות הכהן חוג׳איוב תוצב במקום השני).

ליאון: "הובלנו שש מהפכות בחמש שנים"

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: ״בחמש השנים האחרונות הובלנו שש מהפיכות של ממש: בניקיון, בתשתיות, בתחבורה, בדיור, בתעסוקה ובהגנה על הסביבה".

"החבורה של מועמדי ״ירושלים אחת״ֿ, הם אנשי ונשות אשכולות, משכמן ומעלה. אני מאמין שהערך החשוב של שוויון וקידום נשים, חייב להיות מגובה במעשים. ברשימה שלנו יש בשורה חשובה לפחות 50% נשים, ויותר מכך: 3 נשים בחמישייה הראשונה, כולל המקום השני ברשימה".

3 נשים בחמישייה הראשונה של ליאון למועצת העיר

ליאון ״יש מי שחושבים על הקדנציה הקרובה, אצלנו חושבים על 20 שנים קדימה. בחרנו בשם ירושלים אחת, כי זה החזון שלי: ירושלים שבה כולם שווים, תרתי משמע: מזרח העיר ומערב העיר, יהודים וערבים, דתיים וחילונים, חרדים ומסורתיים, כולם ירושלמים, כולם ביחד זו ירושלים אחת".