חיפוש
Close this search box.

בנק יהב ומועדון 'אסא בנק יהב ירושלים' חתמו על הסכם חסות ראשי

בנק יהב חתם על הסכם חסות ראשי עם מועדון כדורסל הנשים והעולה הטריה לליגת העל בענף, 'אסא "בנק יהב" ירושלים'. ההסכם נחתם במהלך אירוע כדורסל "המשחק הוורוד", שנערך במסגרת חודש העלאת המודעות לבדיקות מקדימות לאיתור סרטן השד והוא כולל פעילות חינוכית וספורטיבית בקהילה.

 במסגרת הסכם החסות עודכן שמה של קבוצת הכדורסל ל"אסא בנק יהב ירושלים" ובנק יהב יזכה לחשיפה במסגרות השונות בהן פעילה קבוצת הכדורסל. ההסכם כולל דגש מיוחד על פעילויות קהילתיות ערכיות. במהלך השנה בנק יהב, המועדון ושחקניות הקבוצה הבוגרת, יקיימו סדרה של פעילויות קהילתיות, בארגוני חינוך ובריאות בכל מגזרי האוכלוסייה בעיר.

"המשחק הוורוד", שנערך במסגרת חודש העלאת המודעות לבדיקות מקדימות לאיתור סרטן השד והוא כולל פעילות חינוכית וספורטיבית בקהילה.
"המשחק הוורוד" נערך במסגרת חודש העלאת המודעות לבדיקות מקדימות לאיתור סרטן השד והוא כולל פעילות חינוכית וספורטיבית בקהילה.

מנכ"ל בנק יהב, שאול גלרברד: "בנק יהב מאמין ודוגל בשוויון הזדמנויות מגדרי בקהילה ובספורט, כמו גם בפעילותנו העסקית שבה 70% מהבנקאיות ומנהלות הבנק בכל שדרות הניהול הן נשים, לרבות רוב נשי בהנהלת הבנק. ההסכם עם העולה החדשה לליגת העל בכדורסל נשים הוא המשך טבעי לחסות ולתמיכה הרבה שאנחנו מעניקים לספורט בישראל בכלל ובירושלים בפרט. הסכם זה, כמו כל התמיכות שלנו בספורט, כוללת מרכיב משמעותי של פעילות משותפת במסגרות הקהילה שבהן הבנק תומך והעצמת אוכלוסיות בדרך ענפי הספורט השונים ובהם כדורסל נשים וגברים, ג'ודו ועוד."

מנכ"ל עמותת קוסל, קותי מרידן: אנחנו גאים ומודים לבנק יהב על החלטתו להעניק את חסותו למועדון הכדורסל נשים של אס"א ירושלים. אנחנו מאמינים ששיתוף הפעולה בינינו גם בהיבט הקהילתי החינוכי וכמובן הספורטיבי, יאפשר לנו את המשך פיתוח המודל הייחודי של מועדון כדורסל שמבוסס על בניית תשתיות אנושיות צעירות לצד שילוב של משחק עם לימודים אקדמיים באוניברסיטה המובילה בישראל באקדמיה וגם בספורט."

מועדון כדורסל "אסא בנק יהב ירושלים" מבוסס על שילוב שחקניות ישראליות צעירות אשר גדלו וצמחו באגודה, לצד שחקניות בינלאומיות במסגרת הסכמי חילופי הסטודנטים של האוניברסיטה העברית עם אוניברסיטאות מובילות בארה"ב.