לרגל השקת הקמפיין 'צעד קדימה לעתיד': הפועל 'בנק יהב' ירושלים למען עמותת 'צעד קדימה' 

הפועל 'בנק יהב' ירושלים ממשיכה בפעילותה למען הקהילה. ביום רביעי, 30.11, בשעה 21:00 בהיכל הפיס ארנה י-ם תקדיש את משחק הבית במסגרת הליגה האירופית מול באקן ברס מדנמרק, לטובת עמותת 'צעד קדימה'.  משחק ההצדעה של הפועל 'בנק יהב' ירושלים יוציא רשמית לדרך את קמפיין 'צעד קדימה לעתיד'. הקמפיין השנתי למען ילדי צעד קדימה נועד לגיוס כספים ומשאבים לקידום פרוייקטים של העמותה שאינם מקבלים מימון מהמדינה לפרויקטים חיוניים. מדובר בהיעדר מימון לציוד שיקומי עבור מרכזי צעד קדימה, למחנה קיץ, לפרויקטים לחשיפה לצבא, לתוכנות, תחזוקת המבנים ועוד. קמפיין 'צעד קדימה לעתיד' יימשך עד לתאריך ה-14.12.22.

'צעד קדימה', שהוקמה בשנת 1987 על ידי הורים לילדים עם שיתוק מוחי,  מעניקה רצף שירותים חינוכיים ושיקומיים, לתינוקות, ילדים ובוגרים עם מוגבלויות מורכבות ולבני משפחותיהם. העמותה מפעילה בפריסה ארצית מעונות, בתי ספר, מרכזי יום ומרכזי שיקום מינקות ועד בוגרים (גילאי 21 ומעלה). "הערך המרכזי של צעד קדימה הוא לפרוץ את גבולות המגבלות תוך שימוש במודל עבודה פורץ דרך של העמותה המתתבסס על גישת חינוך הדוגלת ביכולת להשתנות, ללמוד ולפתח יכולות תוך נחישות והתגברות אל מול המוגבלות המוטורית", נמסר מהעמותה.

"פעילותה של צעד קדימה מושתתת על כ- 200 נשות ואנשי צוות, ממקצועות החינוך והטיפול, העושים עבודת קודש יום-יומית במחויבות עצומה לילדים ולבוגרים ולתהליך החינוך, השיקום והשילוב שלהם".

רגל השקת הקמפיין 'צעד קדימה לעתיד': הפועל 'בנק יהב' ירושלים למען עמותת 'צעד קדימה'

במשחק ההצעדה מול באקן ברס הדנית, אותו מוביל יובל קורן מהפועל בנק יהב ירושלים, יתארחו בני נוער מצעד קדימה עם בני משפחותיהם וכן נציגי הנהלת העמותה אף ייקחו חלק בטקס הקהילה המסורתי של הקבוצה שייערך בסיום הרבע השלישי.

גיא סלומון , מנכ"ל צעד קדימה: "אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה החברתי עם הפועל ירושלים בכדורסל. עבורנו לקחת חלק במשחק של הפועל ירושלים זוהי עוד דרך לשילוב חברתי ואמיתי של אנשים עם מוגבלויות. לראות את היכולות גם של ילד עם מוגבלות מורכבת, זו הדרך שלנו כבר 35 שנה. משחק ההצדעה יהווה יריית הפתיחה לקמפיין החשוב של 'צעד קדימה לעתיד' למען ילדי צעד קדימה ואני מזמין את כולם להצטרף אלינו ולקחת חלק בפעילויות הענפות של העמותה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *