חיפוש
Close this search box.

הכנס השנתי של חטיבת המשאבים והחדשנות הטכנולוגית בבנק ירושלים התקיים במרכז הלאומי 'שלוה' בירושלים

חטיבת המשאבים וחדשנות טכנולוגית של בנק ירושלים קיימה את הכנס השנתי שלה במרכז הלאומי 'שלוה' בירושלים. בכנס, נכחו יאיר קפלן מנכ"ל בנק ירושלים , אירנה פורטניק המשנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת המשאבים וחדשנות טכנולוגית, חברי הנהלת הבנק וכ-300 עובדי החטיבה.

במהלך הכנס השנתי הציגה אירנה פורטניק, מנהלת החטיבה, המקדמת את פיתוח עולמות הדיגיטל והדאטה בבנק ירושלים, תכנית מודרניזציה טכנולוגית חדשה, שתלווה את הבנק בשנים הקרובות וכן העניקה סקירה מקיפה אודות סיכום הפעילות בתחומה בשנת 2022 ומבט לשנת 2023.

הנהלת חטיבת המשאבים והחדשנות הטכנולוגית, החליטה לקיים את הכנס השנה במרכז 'שלוה', המטפל בילדים עם מוגבלויות ומסייע לבני משפחותיהם בהתמודדות עם המורכבויות הכרוכות בגידולם תוך כדי שילובם בחברה. וזאת, כחלק מערכי הבנק, הפועל רבות למען הקהילה במגוון פעילויות התנדבותיות ברחבי הארץ, לאורך כל השנה. יצוין, כי חטיבת המשאבים והחדשנות אף  בוחנת פעילות משותפת נוספת עם 'שלוה' ,במסגרתה יעניקו עובדי החטיבה הדרכות בעולמות מערכות המידע, מחשוב וסייבר, לילדי 'שלוה'. 

מימין יאיר קפלן , מני אהרנפלד ואירנה פורטניק. צילום : אמיר לוי שירותי צילום
מימין יאיר קפלן , מני אהרנפלד ואירנה פורטניק. צילום : אמיר לוי שירותי צילום

המשנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת המשאבים וחדשנות טכנולוגית, בבנק ירושלים, אירנה פורטניק : "סיימנו את השנה האחרונה עם הישגים מרשימים כאשר לחטיבה שלנו יש תרומה משמעותית לתוצאות המצוינות של הבנק. תכנית המודרניזציה הטכנולוגית החדשה שהצגתי בכנס, תוביל הטמעה של תשתיות טכנולוגיות מתקדמות, שיאפשרו חווית לקוח דיגיטלית, המותאמת לצרכי לקוחות הבנק. אני מודה למנכ"ל הבנק יאיר קפלן על הרוח הגבית והשותפות המלאה לכל העשייה, גאה להיות חלק מחטיבת המשאבים וחדשנות הטכנולוגית, ובטוחה ביכולת של הנהלת החטיבה ועובדיה להצעיד את הבנק קדימה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *