חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סניף הבנקאות הפרטית של בנק ירושלים נבחר לאחד המצטיינים של הבנק ב- 2022

סניף הבנקאות הפרטית של בנק ירושלים בעיר נבחר לאחד משלושת הסניפים המצטיינים של הבנק לשנת 2022. בכנס ההזנקה השנתי של החטיבה הקמעונאית בבנק ירושלים, שנערך בשבוע האחרון, העניקו יאיר קפלן מנכ"ל הבנק ויעקב פלד המשנה למנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית, את גביע ההצטיינות לניסים ניצ'קו מנהל סניף הבנקאות הפרטית בבירה, על ההישגים הגדולים שרשם הסניף בשנה האחרונה.

במהלך הכנס השנתי של החטיבה הקמעונאית, יעקב פלד, מנהל החטיבה סקר את הפעילות הענפה של הסניפים השונים בשנת 2022 ומבט לשנת 2023.

בנק ירושלים הוקם בשנת 1964 ומונה כיום כ-19 סניפים ומספר שלוחות בפריסה ארצית. סניף הבנקאות הפרטית של הבנק, הממוקם ליד מלון וולדורף אסטוריה במרכז העיר, מתמחה במתן שירותים מותאמים אישית בתחום המשכנתאות, הפיקדונות, הלוואות ללקוחות פרטיים, הלוואות לכל מטרה ופתרונות פיננסים בליווי שירות פרימיום של יועצים מומחים, ללקוחות הבנק ובעיקר ללקוחות תושבי חוץ. 

מימין, יאיר קפלן מנכ"ל הבנק מעניק את גביע ההצטיינות לניסים ניצ'קו מנהל סניף הבנקאות הפרטית (במרכז התמונה) ביחד עם יעקב פלד המשנה למנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית.
מימין, יאיר קפלן מנכ"ל הבנק מעניק את גביע ההצטיינות לניסים ניצ'קו מנהל סניף הבנקאות הפרטית (במרכז התמונה) ביחד עם יעקב פלד המשנה למנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית.

 

מנהל סניף הבנקאות הפרטית בירושלים, ניסים ניצ'קו :"הזכייה בפרס ההצטיינות, מהווה אבן דרך חשובה נוספת בצמיחה הגדולה ובתנופת העשייה היומיומית שלנו. אני שמח להוביל סניף מצטיין, הפועל במקצועיות, באחריות ובאינטנסיביות רבה לאורך כל השנה ורשם תוצאות מרשימות במהלך 2022 , זאת לצד הקפדה על איכות השירות, מחויבות ויחס אישי לכל הלקוחות. פרס ההצטיינות שייך לכל אחד ואחת מהעובדים שלנו, שהפכו את סניף הבנקאות הפרטית לסניף מוביל, מצליח ודומיננטי". 

*מתן האשראי כפוף לשיקול דעת הבנק. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *