בסימן ירושלים: בית הדיור המוגן מגדלי הים התיכון ירושלים אירח את האירוע השנתי של הרשת

האירוע השנתי מגדלי הים התיכון ירושלים מארחים את הבתים מרחבי הארץ. צילום- יניב רעות
האירוע השנתי מגדלי הים התיכון ירושלים מארחים את הבתים מרחבי הארץ. צילום- יניב רעות

בית הדיור המוגן מגדלי הים התיכון ירושלים אירח בשבוע האחרון את האירוע הרשתי של מגדלי הים התיכון, בהשתתפותם של בוריס לוין, סגן יו"ר דירקטוריון הרשת, נציגי ההנהלה, וכ-600 דיירי הרשת מרחבי הארץ. הרשת כיום היא הגדולה בתחום הדיור המוגן לגיל השלישי בישראל ומפעילה בתים בירושלים, בסביון, בכפר סבא, בבת- ים, ברמת השרון, בגני תקווה ובנורדיה.  

האירוע החגיגי, הנערך באופן מסורתי בט"ו באב בירושלים התקיים, לאחר הפסקה של שנתיים בשל הקורונה, ברחבה המרכזית של מגדלי הים התיכון.

האירוע, בהובלת טלי בר, מנכ"לית מגדלי הים התיכון ירושלים, עמד בסימן ירושלים וירושלמיות וציין את השילובים המרתקים שהעיר מציגה בין מזרח למערב ובין תרבויות: אלו שהופכות את העיר לאחת המיוחדות בעולם.

בתחילת האירוע קיבלו דיירי מגדלי הים התיכון ירושלים, מהחוג למשחק ודרמה בהובלת שנטל כהן, את פני האורחים, עם פסיפס דמויות ירושלמיות המרכיבות את העיר. גם מתחם האוכל באירוע עוצב בהשראת שוק מחנה יהודה והציע לאורחים מגוון טעמים ונינוחות ירושלמיים אותנטיים. החלק האומנותי המרכזי של האירוע היה שילוב מוסיקלי של מזרח ומערב עם ביצוע של רפרטואר ים-תיכוני של להיטים, בסגנון אופרה, בניהולו המוסיקלי של דודי זבה.   

 

בתמונה מימין - יואב וייס – מנהל הבית בגני תקווה, טלי בר מנהלת הבית בירושלים, בת-אל דניאל – מנהלת הבית בנורדיה , עדי נשרי , מנהלת הבית בסביון ,שלמה גוטמן- מנהל הבית בבת –ים , בוריס לוין – סגן יו"ר דירקטוריון הרשת ואיציק ברק , סמנכ"ל תפעול . קרדיט צילום: צחי קראוס
בתמונה מימין - יואב וייס – מנהל הבית בגני תקווה, טלי בר מנהלת הבית בירושלים, בת-אל דניאל – מנהלת הבית בנורדיה , עדי נשרי , מנהלת הבית בסביון ,שלמה גוטמן- מנהל הבית בבת –ים , בוריס לוין – סגן יו"ר דירקטוריון הרשת ואיציק ברק - סמנכ"ל תפעול . קרדיט צילום: צחי קראוס

טלי בר, מנכ"לית מגדלי הים התיכון ירושלים:"  שמחנו והתרגשנו לארח את האירוע הרשתי אצלנו בירושלים, אחרי הפסקה בת שנתיים. הבית שלנו, מהווה פסיפס של שילובים, עם אנשים מכל קצוות תבל, בדומה לעיר ירושלים הרב תרבותית. האירוע העניק הזדמנות מצוינת למאות מדיירי הרשת לחוות ולהרגיש את העיר ירושלים דרך האווירה המיוחדת שבה, השילובים המיוחדים והטעמים. כל הכבוד לכל צוות עובדי מגדלי הים התיכון ירושלים, הנהלת הרשת, ובמיוחד לכלל הדיירים על ההשקעה הרבה והתרומה הגדולה להצלחת האירוע".  

הדייר אברהם בן אליעזר שבירך את האורחים באירוע :"אני יליד ירושלים, משכונת נחלאות במקור. החלטתי להישאר בירושלים ועברתי לגור במגדלי הים התיכון ירושלים לפני חמש שנים, ואיתי עברו לגור ברשת עוד שלושה בני משפחה. האירוע הרשתי השנה היה ערב שכולו שילוב בין מזרח ומערב. פגשנו את הדיירים מחוג הדרמה ששחקו דמויות מוכרות מרחבי העיר, שמענו אופרה ממזרח ומערב, ונהנינו מהמגוון שמרכיב את רשת מגדלי הים התיכון והופך אותה למעניינת, ממש כמו באהבה, הפכים-משלימים".