חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בעקבות המלחמה: גידול בנקודות השירות של הרפואה המשלימה

בעקבות המלחמה: גידול בנקודות השירות של הרפואה המשלימה

מכבי טבעי, רשת הרפואה המשלימה מקבוצת מכבי שירותי בריאות תפתח בימים הקרובים את נקודת השירות ה-100.

מאז פרוץ מלחמת חרבות ברזל ב-7 באוקטובר, חלה עלייה של כ-20% בפניות לטיפולי רפואה משלימה לצורך הקלה בחרדה, לחץ, מתח ודיכאון, המשפיעים על הגוף והנפש. הרפואה המשלימה הופכת לאחד הפתרונות המרכזיים במתן מענה לשיפור תחושתם של חברי מכבי המטופלים במכבי טבעי.

המרפאה ה-100  של מכבי טבעי תפתח בחריש  ב 24 ליוני 2024, ותיתן שירות לתושבי חריש והאזור. הטיפולים שיינתנו הינם: טווינא, דיקור, אוסטאופתיה, רפלקסולוגיה ושיאצו. בסוף חודש מאי נפתחה נקודת שירות במרפאת בית-שאן, ובמהלך חודש יוני תפתח נקודת שירות נוספת במרפאת פסגת זאב-ירושלים. מכבי טבעי מדגישה את מחויבותה לתת שירות לכל חברי מכבי ברחבי הארץ מקרית שמונה ועד אילת.  נקודות השירות שנפתחו בבית שאן ובירושלים מבטאות מדיניות זו.

השיקה השיקה תכנית חדשה של טיפול בניקוי רעלים.

לאחרונה השיקה הרשת  תכנית חדשה של טיפול בניקוי רעלים. התכנית ניתנת במסגרת טיפולי הנטורופתיה ומרחיבה את סל הטיפולים המוצעים היום ביניהם: דיקור, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, אוסטאופתיה, נטורופתיה, הומיאופתיה, כירופרקטיקה, ביופידבק, מיינדפולנס, שיטת אלכסנדר ועיסוי רפואי.

מאז ה-7 באוקטובר ובמהלך המלחמה, כאמור, גדל משמעותית הביקוש לטיפולי גוף ונפש, ואף המדינה הכריזה על מתן סבסוד מיוחד לחיילי המילואים ולנפגעי המלחמה על מנת שיממשו אותם במסגרת הרפואה המשלימה.  

דבורה חסיד, מנכ"לית רשת מכבי טבעי: "ההגעה ל-100 נקודות שירות ברחבי הארץ היא נקודת ציון משמעותית, בעיקר בימים אלו. אנו במכבי טבעי רואים מדי יום את יכולות הרפואה המשלימה במתן כלים להתמודדות עם האירועים קשים שמטלטלים את הגוף והנפש והחשיבות הגדולה של הרחבת השירותים שיאפשרו למטופלים מענה גופני, רגשי ונפשי. מכבי טבעי תמשיך לפעול ולהעניק שירות מקצועי למען בריאותם השלמה ואיכות חייהם של חברי מכבי. אני מאחלת לעם ישראל ימים טובים ובשורות טובות."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *