חיפוש
Close this search box.

בשבוע אחד : התקבלו היתרי בנייה בשלושה פרוייקטים של התחדשות עירונית של קבוצת יסודות שיתוף בירושלים

פרוייקט עין צורים
פרויקט עין צורים 4 בשכונת ארנונה בירושלים. קרדיט הדמיה: אדריכל זאב ארד וקסם הדמיות

קבוצת יסודות שיתוף, בעלת המספר הרב ביותר של פרויקטים בהתחדשות עירונית בעיר, קיבלה במהלך שבוע אחד בחודש האחרון היתרי בנייה בשלושה פרויקטים של התחדשות עירונית בעיר ובהם :

פרויקט עין צורים 4, בשכונת ארנונה – פרויקט התחדשות הכולל חיזוק ועיבוי לבניין בן 4 קומות ובו 24 דירות ישנות ובניית 3 קומות חדשות ותוספת של 15 יחידות דיור חדשות, מחסנים וחניות. כמו-כן בפרויקט יוקם חניון בעל מתקן אוטומטי ייחודי וראשון מסוגו בירושלים בן 6 קומות ובו 23 מקומות חניה.

פרויקט יהושע בן נון 28, בשכונת המושבה היוונית – פרויקט הריסה ובניה מחדש של בניין בן 4 קומות ובו 8 דירות ישנות ובנייתו של בניין בוטיק חדש בן 6 קומות ובו 15 דירות חדשות, חניון תת-קרקעי ומחסנים.

פרויקט העילוי 9 בשכונת קריית משה – פרויקט התחדשות הכולל חיזוק ועיבוי לבניין בן 11 דירות ישנות ובניית 2 קומות חדשות ותוספת של 7 דירות חדשות ומחסנים.  

"מדובר בשלושה פרויקטים שתוכננו בקפידה רבה ובעיצוב מושקע, המציעים לדייריהם תמהיל דירות מגוון ובו דירות 2-5 חדרים ובחלקם דירות גן ופנטהאוזים, וכן חווית מגורים איכותית במיקום מרכזי ונגיש. שלושת הפרויקטים יבוצעו עם ליווי בנקאי של בנק הפועלים במרכז העסקים בירושלים, שיעניק לדיירים את הערבויות הנדרשות להן הם זכאים", נמסר מהחברה.

יסודות שיתוף, הינה קבוצה יזמית מובילה, שצמחה בירושלים, ומתמחה בייזום, תכנון, קידום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית על מגוון סוגיה. לקבוצה, המציינת עשור של פעילות בתחום ההתחדשות בעיר, מעל כ-40 פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי ירושלים. כמו-כן, יצוין כי הקבוצה ביצעה את פרויקט ההתחדשות העירונית הראשון בשכונת בית הכרם ובימים אלה היא מקדמת שני מתחמים של פינוי-בינוי בלב בית הכרם הוותיקה.

מקבוצת יסודות שיתוף נמסר: "אנו מודים לשותפינו לדרך, בעלי הדירות, ומברכים על קבלת היתרי הבנייה. קבלת ההיתרים מהווה נדבך נוסף בתנופתה הגדולה של יסודות שיתוף בירושלים ובביסוסה כאחת הקבוצות הגדולות והמובילות בתחום ההתחדשות העירונית בעיר. כקבוצה שקמה וצמחה בירושלים אנו מחוברים לעיר, לתושבים ולהוויה הירושלמית ורואים בתחום ההתחדשות העירונית אבן דרך משמעותית בהמשך בניינה ופיתוחה של עיר הבירה".