חיפוש
Close this search box.

גילי גורני מונה למנהל אגף התברואה בעיריית ירושלים

גיל גורני יו"ר ועד עובדי התברואה של עיריית ירושלים מונה למנהל  אגף התברואה העירוני.

גיל גורני עיריית ירושלים

גורני יחל בתחילת חודש אפריל את תפקידו ובימים אלה מתקיים הליך חפיפה מסודר עם מנהל אגף התברואה היוצא, ציון שטרית  וכאמור ייכנס לתפקידו באופן רשמי ב-1 לאפריל. גורני יהיה אמון על מהפכת הניקיון של משה ליאון המתוכננת בעיר ירושלים בשנה הקרובה. במסגרת רפורמת הניקיון ושיפור פני העיר יבוצעו פעולות אכיפה נגד תושבים מלכלכים, יבוצעו ריבודים בצירים מרכזיים, אגף שפע ישתול פרחים בכל רחבי העיר, יתווספו אשפתונים ברחובות ועוד. 

מהעירייה נמסר כי "העירייה קיימה מכרז כחוק וכדין, חברי הועדה למינוי בכירים בחרו בגיל גורני  לאחר שהתרשמו מקורות חייו, התפקידים השונים שמילא וניסיונו הרב בתחום, אשר יסייעו לקידומה  וניקיונה של ירושלים". 

עוד נמסר מעיריית ירושלים כי בוועדה ישבו: ראש העיר ירושלים משה ליאון, מנכ"ל העירייה איציק לארי, מבקרת העירייה, מלכה דרור, המשנה למנכ"ל, ומנהל משאבי אנוש, חיים גבאי, סמנכ"ל לתפעול-יצחק נידם, נציג ציבור ונציג ארגון העובדים. 

גורני, 50, נשוי ואב לארבעה ילדים, בעל תואר בחינוך ובעל הסמכה לדירקטוריון בכיר. גורני ביצע תפקידים  באגף התברואה  ובעל הסמכה של מפקחי תברואה ובוגר קורס פיתוח מנהלים בכירים, קצין ביטחון מדריך ירי בכיר ועוד. 

ראש העיר משה ליאון: "גילי ראוי לתפקיד ע"פ כל הדעות, אני סמוך ובטוח בהצלחתו. הצלחתו היא הצלחת העיר".

גורני "אני רואה בתפקידי זה שליחות  הן לניקיון בירת ישראל והן לרווחת התושבים ולבאים בשעריה, אני מאמין כי במהלך השנה כבר ייראו שינויים לטובה בניקיון העיר ואני מקווה   שנסתייע בתושבים שיהיו שותפים בניקיון ופעל להחדיר את המודעות לניקיון גם במוסדות החינוך וכמובן נשמח לשיתוף פעולה מלא של כולם."