חיפוש
Close this search box.

קבוצת הנשים של הפועל לב ירושלים העפילה לגמר הפלייאוף

קבוצת הנשים של הפועל לב ירושלים העפילה הערב לגמר הפלייאוף הנחשק בליגה הלאומית לנשים לאחר שגברה במשחק מותח על קבוצת א.ס רמת השרון בתוצאה 71-54.
זהו ניצחונה השני של הפועל לב ירושלים בסדרת חצי הגמר. במשחק הראשון גברה ירושלים על קבוצת א.ס. רמת השרון בתוצאה 66-43.
סדרת גמר הפלייאוף תחל ביום שלישי הקרוב, 30/5/23 בחוות הנוער הציוני שם תפגוש הפועל לב ירושלים את הפועל כפר סבא לסדרה של הטוב מ-3 משחקים כאשר המנצחת תוכתר כאלופת הליגה הלאומית לנשים ותעלה לליגת העל.
המשחק התחיל בשליטה של רמה"ש המקומית שכבר עלתה ליתרון של 6 נקודות בסוף הרבע הראשון. הירושלמיות יצאו אחרת לרבע השני ועלו ליתרון 22-21 אחרי 4 דקות מתחילת הרבע. רמה"ש עוד הובילה 29-28 עם 4 דקות למחצית אבל בליץ אורח חתם את המחצית ביתרון 37-31 אדום. 
המחצית השניה היתה בשליטה אורחת שכבר עלתה ליתרון 13 בפתיחת הרבע האחרון ואף המשיכה גם ברבע הרביעי להגדיל את היתרון שכבר חצה את קו ה20 הפרש ובסיום ניצחון 71-54 וגמר פלייאוף לירושלמיות.
קלעו לירושלים:
שיר תירוש 24, גאיה סלס 15, נור כיוף 11, תמר אנגל 7, הדר מור יוסף 6, רבקה רוס 4, קרן נחמה ונטע מישר 2 כ"א.

קבוצת הנשים של הפועל לב ירושלים העפילה לגמר הפלייאוף

מועדון הפועל לב ירושלים קם לפני כשנתיים והגיע להישגים והפך למועדון הגדול בירושלים. המועדון קם במטרה לתת לנשים באשר הן, ללא הבדלי דת או שיוך כזה או אחר, לחוות העצמה ולאתגר נשים למצוינות באמצעות ספורט. כל אישה יכולה למצוא עצמה בהפועל לב ירושלים ולהתחיל את מעגל החיים – להעביר את הערכים של המועדון לנשים נוספות.