למעלה מ-10 חברות ישראליות צפויות להשתתף בתערוכת גרינטק אמסטרדם שתתקיים בתאריכים 14-16 ביוני 2022

גרינטק אמסטרדם -צילום מסר אחד (1)_800x389

מבינה מלאכותית ועד רובוטיקה, מודלים תלת מימדיים של יבולים ועיצוב חממה אדפטיבית, גרינטק אמסטרדם של השנה אמורה להיות גדולה מאי פעםלמעלה מ-13,000 אנשי מקצוע בתחום הגננות מרחבי העולם יתכנסו כדי לתרום לשיפור הבריאות הגלובלית תחת הנושא 'אוכל בריא, פרחים בריאים. כעשר חברות ישראליות העוסקות בתחום צפויות להשתתף באירוע.

תערוכת גרינטק אמסטרדם חוזרת השנה במתכונת מלאה והיא תתקיים בתאריכים 14-16 ביוני במרכז הכנסים RAI אמסטרדם, למבקרים זו תהיה הזדמנות לפגוש למעלה מ 500 מציגים, מובילי תעשיית הטכנולוגיה של הגננות; כמו גם ביתנים של מדינות כמו קנדה, צרפת, בריטניה, ספרד, פולין והולנד.  בתערוכה יהיו ביתני נושא כמו: קנאביס רפואי, חקלאות אנכית, נושא חדש: בינה מלאכותית (AI)/רובוטיקה, כולל זירת רובוטים. 

גרינטק אמסטרדם -צילום מסר אחד (5)_800x389
חברת נטפים בתערוכה הקודמת של גרינטק. צילום מסר אחד

בביתנים אלו יתכנסו  ספקי הפתרונות הטכנולוגיים העדכניים ביותר למגזרים אלו;  יותר מ-100 מפגשי ידע בארבעה תיאטראות: בתיאטרון חזון: 'אוכל שמח פרחים בריאים',  בתיאטרון גידולים: ירקות, פירות רכים, פרחים, עשבי תיבול וגידולים חדשים', בתיאטרון הטכנולוגי: 'פתרונות מים, אנרגיה ואוטומציה', חקלאות אנכית ומקורה ותיאטרון קנאביס רפואי: 'המגמות וההתפתחויות האחרונות בנושא חקלאות אנכית וקנאביס רפואי'.

הנציג בישראל של גרינטק אמסטרדם , פיני קבסה מסר כי גם השנה ישתתפו חברות ישראליות בתערוכה הבינלאומית וכי הוא צופה שמבקרים ישראלים רבים יפקדו את האירוע. לדברי קבסה התערוכות חזרו למסלולם. "בתערוכת אינטרטרפיק שנערכה באמסטרדם בסוף חודש מרץ, ועוסקת בתחום התחבורה והתנועה, הגיעו מאות ישראלים והתחושה הייתה שהחיים חוזרים למסלולם. היתה באוויר הרגשה של רצון גדול לחזור לחיים ולעשות עסקים", אמר קבסה

חדשנות ומגמות, גרינטק אאמסטרדם.

מנהלת התערוכה הבינלאומית, מריסקה דרסלר, "ביקור בתערוכה הוא חובה למי שרוצים לדעת איך נראה העולם הנוכחי של טכנולוגיית הגננות . חילופי ידע היא הדרך החזקה ביותר לעשות עסקים וליצור שיתוף פעולה על פתרונות האנרגיה והמזון הדחופים ביותר בעולם. אנו, כצוות, גאים מאוד לקיים את המהדורה החמישית של גרינטק במתכונת המלאה ואנו מצפים לפגוש שוב את כל החברים שלנו מכל העולם באופן אישי".

בין הנושאים חשובים שיעמדו על הפרק: האכלה וירוק העיר; מודל גידול תלת מימדי; קבע את הטעם של ירקות מבלי לטעום; השלבים הבאים בחיסכון באנרגיה; עיצוב חממה אדפטיבי (נמוך-בינוני-היי-טק). עוד אירועים בתערוכה: פרסי החדשנות, המגדל הבינלאומי של השנה, 'חווית חממת קנאביס', 'LAB חדשנות' ו'ביתן סטארט-אפ'. 

גרינטק אמסטרדם -צילום מסר אחד (1)_800x389
קנביס רפואי -גרינטק אמסטרדם. צילום מסר אחד

פרסי החדשנות של  גרינטק – אחד המניעים החשובים ביותר של התעשייה הם חידושים. מדי שנה גרינטק היא הפלטפורמה  שבה מציג מגזר הגננות העולמי את הטכנולוגיות העדכניות ביותר שלו. המועד האחרון להגשה הוא 15 באפריל.  כל ערך יוערך על ידי חבר מושבעים מומחה.  הזוכים בקטגוריות 'חדשנות' ו'קונספט' יוכרזו במהלך הפתיחה הרשמית ביום שלישי ה-14 ביוני.

ההרשמה חינם עד ה-6 ביוני 2022. מבקרים יכולים להירשם ללא תשלום באתר  www.greentech.nl . אולם שבוע לפני התערוכה, בין התאריכים 6 – 13 ביוני, המבקרים יאלצו לשלם דמי רישום בסך 69.99 אירו כולל מע"מ . במהלך האירוע בין התאריכים 14, 15 ו-16 ביוני, התשלום יהיה 99.99 אירו. בישראל עומד לרשות המציגים והמבקרים הישראלים שירות לקבלת מידע: באמצעות טלפון  050-5618990.