חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ערב יום העצמאות ה 75 למדינת ישראל: דגל ישראל ענק בגודל של כ – 300 מ"ר נתלה על בניין מעונות מכללת עזריאלי

בימים האחרונים הרכיבו במכללה דגל ישראל ענק בגודל של כ –  300 מ"ר המתפרס לאורך כל קומות בנין המעונות החדש של המכללה הנמצא בצומת שבין כביש בגין והשכונות רמת בית הכרם וגבעת מרדכי.

מידות הדגל הן באורך של 45.5 מטר ורוחב של 6.5 מטר שנתלה כאמור על בנין המעונות בגובה של כ –  80 מטר, וכולל 18 קומות, 14 קומות מגורים ו – 4 קומות ציבוריות, המתפרסים על פני כ – 11,500 מ"ר.

במכללה מציינים כי ההחלטה על תליית הדגל הינה חלק ממסורת של המכללה אותה החלו לפני כשלוש שנים כהוקרה למדינת ישראל ותושביה ושהדגל יהיה תלוי על בניין המעונות למשך חודש ימים, עד לאחר חג השבועות. צילום: מכללת עזריאלי

ערב יום העצמאות ה 75 למדינת ישראל: דגל ישראל ענק בגודל של כ - 300 מ"ר נתלה על בניין מעונות מכללת עזריאלי
הבניין לפני הדגל.
ערב יום העצמאות ה 75 למדינת ישראל: דגל ישראל ענק בגודל של כ - 300 מ"ר נתלה על בניין מעונות מכללת עזריאלי
הבניין עם הדגל באורך של 45.5 מטר ורוחב של 6.5 מטר

 

עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים הוקמה בשנת 1999 במטרה להכשיר מהנדסים ברמה אקדמית וטכנולוגית גבוהה, אשר ייתנו מענה לביקוש הגדול בתעשיית ההיי-טק המתפתחת בישראל בכלל, ובעיר ירושלים בפרט, הנהנית ממעמד מועדף להשקעות בתעשייה המתקדמת.

למכללה למעלה מ – 4200 בוגרים במגוון תחומי הנדסה שהשתלבו בשורה של מקומות עבודה בתעשיות המובילות בארץ הן בשוק הפרטי והן בגזר הציבורי לרבות מערכת הבטחון, משטרת ישראל והרשויות שונות. למעלה משני שליש מבוגרי המכללה עובדים במקומות עבודה בירושלים וסביבותיה, ומהווים כח משמעותי בחיזוקה של העיר.

במכללה לומדים כיום כ – 1600 סטודנטים  בסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר, המציבים אותה בשורה הראשונה של המוסדות להשכלה גבוהה בתחום ההנדסה בארץ.

תחומי ההנדסה אותם ניתן ללמוד במכללה הם: הנדסת מכונות, הנדסת תוכנה, מדעי המחשב, הנדסת תעשייה וניהול [לימודי בוקר וערב], הנדסת חומרים, הנדסה פרמצבטית והנדסת חשמל ואלקטרוניקה. כמו כן נלמד במכללה תואר שני ייחודי ביזמות טכנולוגית, ותואר שני בהנדסת תוכנה, והחל משנת הלימודים הבאה תואר חדש שאושר לאחרונה על ידי המועצה להשכלה גבוהה בהנדסה אזרחית.