חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיה צבן מונתה לדוברת של מוזיאון ישראל ותנהל את מערך התקשורת ויחסי הציבור של המוזיאון

מיה צבן מונתה לדוברת של מוזיאון ישראל, ירושלים. במסגרת תפקידה תנהל צבן את מערך התקשורת ויחסי הציבור של המוזיאון, ובכלל זה, לראשונה, גם את תחום התקשורת הפנים ארגונית.

צבן שימשה בעשור האחרון כדוברת ומנהלת קשרי הקהילה במרכז הרפואי פורייה, בצפון. במסגרת תפקידה הקימה את מערך הדוברות והשיווק של בית החולים, יזמה תהליכים וקמפיינים שמיצבו את בית החולים כמרכז רפואי מוביל, ניהלה את מערך דברור המרכז הרפואי בחירום, הקימה את מועדון היולדות, ולאחרונה הובילה תהליך למיתוג המרכז הרפואי. במהלך שנות העסקתה כדוברת המרכז הרפואי שינה בית החולים את תדמיתו והוא ממוצב כיום כמרכז רפואי מוביל ומוערך הן במערכת הבריאות והן בקרב הציבור.

צבן הקימה במרכז הרפואי פורייה את מערך הדוברות והשיווק של בית החולים. צילומים: אביהוא כהן ואתר מוזיאון ישראל

מיה צבן החלה את דרכה המקצועית בתקשורת לפני כעשרים שנה והייתה העורכת הראשית של מהדורת החדשות האזורית בצפון. בהמשך, נהלה את מחלקת השיווק והדוברות במועצה האזורית משגב ולאחר מכן הקימה וניהלה משרד ליחסי ציבור ותקשורת שיווקית. בהשכלתה היא בוגרת תואר ראשון בשפה וספרות אנגלית ומדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. 

דניס-וייל. צילום: ג׳ון-פאייר
דניס-וייל. צילום: ג׳ון-פאייר

פרופ' דניס וייל מנכ"ל מוזיאון ישראל, ירושלים: "אני שמח מאד על הצטרפותה של מיה לצוות המוזיאון ומצפה לבניית ערוצים חדשים שירחיבו את החשיפה שלנו לקהלי יעד נוספים וליצירת קשרי קהילה ושתופי פעולה עם הקהילות המגוונות בישראל".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *