חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מרתון ירושלים: עובדי הגיחון ירוצו יחד עם ילדי עמותת "קו לחיים"  

עובדי הגיחון, תאגיד המים של ירושלים ירוצו ביום שישי הקרוב (8.3) במרתון ירושלים ה 13 יחד עם ילדי עמותת "קו לחיים", הם יתחרו במקצה קהילות אותו יזניק ראש העיר ירושלים, משה לאון.

"קו לחיים" הינה עמותה העוסקת במשימות התנדבות למען ילדים ובוגרים הסובלים ממחלות ונכויות קשות, תוך שילובם בחברה במטרה ליצור שינוי בהתייחסות אליהם.

במסגרת המרתון ילוו כ-30 עובדי הגיחון וכ- 30 חניכים של העמותה וירוצו איתם במשותף את כל המקצה באורך של קילומטר ק"מ, בסיום ילוו אותם לפעילות משותפת עם שחקני בית"ר ירושלים במגרש האימונים של הקבוצה בשכונת בית וגן.

מרתון ווינר ירושלים
מרתון ווינר ירושלים צילום: sportphotography

מרתון ירושלים ביום שישי ייערך בין השעות 07:00-12:00 וצפויים לקחת בו חלק כ-40,000 רצים, מתוכם למעלה מ-12 אלף מקרב כוחות הביטחון וההצלה. מדובר בשיא של רצים בתולדות המרתון הבינלאומי בבירה.

חיים גבאי מנכ"ל התאגיד דירקטוריון חברת הגיחון צילום ראובן קופיצינסקי
"שמחים לאמץ את ילדי העמותה": מנכ"ל הגיחון, חיים גבאי. צילום ראובן קופיצינסקי

מנכ"ל הגיחון חיים גבאי: "אנו שמחים לקחת חלק ולאמץ את ילדי העמותה במרתון השנה. אני גאה בעובדי התאגיד ששוב נרתמו לסייע למען החברה, וזאת בהמשך לפעילותם בחודשים האחרונים בהם לקחו חלק בסיוע במהלך המלחמה כגון חלוקת סלי מזון בישול כ- 3,000  מנות מזון לחיילי צה"ל בדרום הארץ, סיוע לחקלאים בקטיף ועוד"