חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המגזין היוקרתי ניוזוויק:  מערכי הקרדיולוגיה והאונקולוגיה בהדסה  הם בין הטובים בעולם.

המגזין האמריקאי היוקרתי Newsweek בחר במערך הקרדיולוגי ובמערך האונקולוגי- מכון שרת של המרכז הרפואי הדסה, לרשימת בתי החולים הטובים בעולם המתמחים בתחומי רפואה שונים, לשנת 2023.

בנוסף, בחר המגזין הנחשב במרכז הרפואי הדסה לרשימת בתי החולים ה"חכמים" בעולם לשנת 2024, ובהתבסס על הטכנולוגיות המתקדמות, ניהול מאגרי הנתונים, שימוש בבינה מלאכותית ופיתוחים פורצי דרך של חוקרי ורופאי הדסה, המשנים את פני הרפואה.

דו"ח דירוג בתי החולים שפרסם המגזין, מציג מעל 250 בתי חולים מרחבי העולם עם המחלקות הטובות ביותר בקרדיולוגיה, אונקולוגיה ותחומים נוספים, בהתבסס על 40,000 המלצות של אלפי מומחים רפואיים.

לרשימת "בתי החולים החכמים הטובים בעולם" ערכו Newsweek ו-Statista סקר בינלאומי של מנהלי בתי חולים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות שהיו בקיאים בבתי חולים חכמים, וכן סקר בינלאומי של היישום והשימוש של בית חולים בטכנולוגיה דיגיטלית.

בנוסף להמלצות שנאספו, הרשימות אומתו על ידי ועדה עולמית של מומחים רפואיים בעלי שם. הדסה חולקת את הטבלה עם בתי חולים מובילים מרחבי העולם, כמו מאיו קליניק, קליבלנד קליניק, מאונט סיני וג'ון הופקינס האמריקאים, ומרכזים גדולים מאירופה, דרום אמריקה ועוד.

הדו"ח שפרסם המגזין, מציג מעל 250 בתי חולים מרחבי העולם עם המחלקות הטובות ביותר בקרדיולוגיה, אונקולוגיה ותחומים נוספים, בהתבסס על 40,000 המלצות של אלפי מומחים רפואיים. צילום אבי חיון
הדו"ח שפרסם המגזין, מציג מעל 250 בתי חולים מרחבי העולם עם המחלקות הטובות ביותר בקרדיולוגיה, אונקולוגיה ותחומים נוספים, בהתבסס על 40,000 המלצות של אלפי מומחים רפואיים. צילום אבי חיון

 

"בתי החולים המופיעים ברשימת ה"חכמים" בעולם, הם אלו העושים שימוש נכון ויעיל ביותר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר", ציינו במגזין ה-Newsweek. "בתי החולים החכמים הטובים בעולם מדרגים את המרכזים הרפואיים ב-28 מדינות, המובילים בשימוש שלהם בבינה מלאכותית, הדמיה דיגיטלית, רפואה טלפונית, רובוטיקה ופונקציות אלקטרוניות. ניצול הטכנולוגיות החדשות הללו לא רק משפר את תוצאות מתן הטיפול והיעילות בבית החולים, אלא גם מציב את בתי החולים כחלק ממערכת אקולוגית רחבה יותר, אשר שמה לה למטרה להניע תהליכים מרכזיים בתחומי הבריאות כמו מניעת מחלות, בריאות האוכלוסייה ושיפור באיכות החיים". 

מנכ"ל הדסה, פרופ' יורם וייס
מנכ"ל הדסה, פרופ' יורם וייס

מנכ"ל הדסה, פרופ' יורם וייס: "הדסה קנתה את שמה בארץ ובעולם כמרכז מצוינות מוביל, בו פועלים מומחים מן השורה הראשונה בתחומי רפואה ומדע ולעיניהם הענקת טיפול רפואי מקצועי ואנושי, הובלה במחקר ובפיתוחים טכנולוגיים חכמים וכן הכשרת הדור הבא של הרופאים בישראל. ההישגים בהם בחר המגזין להוקיר את העשייה הנהדרת בהדסה – אונקולוגיה, קרדיולוגיה ובית חולים "חכם" העושה שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות, מהווים גאווה עצומה והם בבחינת זרקור המופנה רק אל מעט מן המתרחש כאן מדיי יום על ידי צוותי הדסה, בכל המחלקות למען עתיד הרפואה".  

מנהל המערך האונקולוגי בהדסה, פרופ' אהרון פופובצר : "מכון שרת לאונקולוגיה בהדסה גאה לייצג את ישראל ברשימה מכובדת זו של המכונים המובילים בעולם בתחום האונקולוגיה בעולם. בחירה זו אשר נעשתה על ידי רופאים מובילים וכן על ידי חולים, מבטאת את ההכרה במצוינות אקדמית וקלינית של מכוננו . מכון שרת לאונקולוגיה  מצטיין בטיפולים חדשנים בכל תחומי האונקולוגיה וקרינה ,מצטיין במחקר פורץ דרך, ויחד עם זאת מקפיד על טיפול אמפתי ויחס חם לחולים. אנו רואים בבחירה זו תעודת כבוד לכל מכוננו כולל צוותי רפואה, סיעוד, קרינה וצוותים תומכים. אנו מודים לכל הדיסציפלינות בבית חולים אשר עובדות איתנו בהרמוניה מלאה".

מנהל המערך הקרדיולוגי בהדסה, פרופ' עופר אמיר: "הבחירה במערך הקרדיולוגי בהדסה משמחת ומשקפת פעילות ענפה בכל תחומי רפואת הלב, החל בטיפולים חדשניים, דרך מחקר פורץ דרך ועד להכשרת הדור הבא של קרדיולוגים מהארץ ומן העולם. מדובר במסורת ארוכה של עשייה נרחבת ומפוארת בהדסה. אנו גאים להיכלל ברשימה המכובדת של מגזין ניוזוויק עם מחלקות הלב המובילות בעולם, זוהי בהחלט תעודת כבוד לצוותים הרפואיים, הסיעודיים וכל תומכי הלחימה – במערך הלב ובמערכים אחרים בבית החולים המשיקים לנו בכל יום, בטיפול ובהצלת חיים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *