חיפוש
Close this search box.

יוסף רבוח, תלמיד בית החינוך אמית טכנולוגי דתי ירושלים זכה במקום השני באליפות ישראל ובגביע שגריר קוריאה בטאקוונדו עד גיל 21.

אמית דתי ירושלים - הנצחון הכפול של יוסף רבוח. צילום: גלעד קברלצ'יק, מועדון אחי יהודה טקוואנדו
משמאל באדום, תלמיד בית החינוך אמית טכנולוגי דתי ירושלים, זכה במקום השני באליפות ישראל וגביע שגריר קוריאה בטאקוונדו עד גיל 21. צילום: גלעד קברלצ'יק

יוסף רבוח: "מחכים לי עוד הרבה אתגרים בחיים, אני מתפלל שה' יתן לי את הכוח והבחירה הנכונה להמשיך להתמיד בנחישות להצלחות מרובות".

הניצחון הכפול של יוסף רבוח: יוסף רבוח, תלמיד בית החינוך אמית טכנולוגי דתי ירושלים, הוא הזוכה במקום השני באליפות ישראל וגביע שגריר קוריאה בטאקוונדו עד גיל 21.

למרות גילו הצעיר, רבוח קיבל אישור להשתתף באליפות וקטף את מדליית הכסף לאחר 3 קרבות מאתגרים. הוא החל להתאמן מגיל 7 במועדון של ספיר צברי, כיום מתאמן במועדון ספרטא, וכבר נמצא בקורס מדריכים בוינגייט ובנבחרת נוער ישראל.

מעבר לנצחון בתחרות, שהתקיימה ביום שישי האחרון ברמלה, קטף רבוח ניצחון נוסף. עקב סיום התחרות בשעה מאוחרת, הוא לא נשאר על הפודיום לקבלת הגביע, אלא הזמין מונית ספיישל מרמלה לקרית ארבע בעלות של מאות שקלים מכיסו האישי, כדי להגיע הביתה לפני כניסת שבת. מה שהביא לגאווה לא פחותה של בני משפחתו וחבריו.

בתגובה לזכיה, אמר יוסף רבוח: "מחכים לי עוד הרבה אתגרים בחיים, אני מתפלל שהשם יתן לי את הכוח והבחירה הנכונה להמשיך להתמיד בנחישות להצלחות מרובות".

אלישע פלג, מנהל בית החינוך אמית דתי ירושלים: "כח הרצון של יוסף חיים בא לידי ביטוי בשגרת האימונים המביאה לתוצאות בתחרויות, יחד עם בהתמדה בלמידה ומאמץ בלימודים. שמחים מאוד בהצלחות שלו, ומאחלים לו להמשיך להתקדם ולהצליח בכל התחומים, ישר כח ועלה והצלח".