איזו מן שלוה: מרכז הפוגה מיוחד לילדים עם מוגבלויות מהדרום והצפון

ארגון שלוה מתגייס למען ילדים עם מוגבלויות שפונו מבתיהם בדרום ובצפון ומשיק מרכז הפגה, פנאי וטיפול עבורם וכן מסייע ותומך במשפחותיהם.

אל מרכז שלוה בירושלים מגיעים בימים אלו עשרות ילדים עם מוגבלויות, אל מרכז ההפגה, הפנאי והטיפול שהוקם במקום, שם הם מקבלים מגוון טיפולים מותאמים עבורם וממשיכים את רצף הטיפול בהם, שנקטע באחת עקב המלחמה.
הילדים זוכים, בין היתר, לטיפולים הידרותרפיים בבריכה טיפולית מיוחדת הקיימת במקום וכן טיפולים בחדר סנוזלן הקיים במקום.

״שלוה היא הפתרון האולטימטיבי בימים אלו, הודות ליכולתנו הבלעדית להעניק בטיחות, יציבות שיקומית, כמו גם תמיכה חברתית ורגשית לילדים עם מוגבלות המתגוררים בדרום ובצפון הארץ ומושפעים ישירות מהלחימה. השליחות של שלוה בימים אלו היא להרחיב את הטיפולים והמעטפת שהיא מעניקה בימי שגרה למאות ילדים ונוער, לכל ילדי הדרום והצפון עם מוגבלות, אשר נקלעו למצב בלתי אפשרי ושגרת חייהם נקטעה באחת.
אנחנו כאן על מנת להחזיר את הילדים עם המוגבלות ואת משפחותיהם אל המסלול ואל שגרה מסוימת ולהעניק להם את הטיפולים והמעטפת שהם זקוקים לה כל כך״, אומר מייסד ונשיא שלוה, קלמן סמואלס.

שלוה
השליחות של שלוה בימים אלו היא להרחיב את הטיפולים והמעטפת שהיא מעניקה בימי שגרה למאות ילדים ונוער, לכל ילדי הדרום והצפון עם מוגבלות, אשר נקלעו למצב בלתי אפשרי ושגרת חייהם נקטעה באחת.התמונה מאושרת באדיבות שלוה. צילום: רן מלמד

בנוסף, כחלק מתפקודו של הארגון בימים אלו כמרכז חירום לאומי, הוקם מוקד חירום לתמיכה וסיוע ראשוני למאות מתושבי הדרום והצפון שלהם בן משפחה עם מוגבלות ומסייע בשיקומם באמצעות ליווי ותמיכה רגשית, מעגלי שיח ופעילויות נוספות.

ארגון שלוה מסייע בימים אלו גם לכ-100 נערות בסיכון שפונו מיישוב בדרום ומעניק להן בית חם וסביבה יציבה ובטוחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *