חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התאחדות התעשיינים: אירוע פרידה ממנהלת מחוז ירושלים גלית לוי

מימין - התעשיינים רן טוטנהאור,שייקה אלטוביה ואריק גרבלסקי , גלית לוי , הדר מרלי מנהלת המרחב החדשה ואבי בן חמו יור המרחב
מימין - התעשיינים רן טוטנהאור,שייקה אלטוביה ואריק גרבלסקי , גלית לוי , הדר מרלי מנהלת המרחב החדשה ואבי בן חמו יור המרחב

התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים ערכה, בשבוע האחרון, אירוע פרידה מרגש לגלית לוי, מנהלת ההתאחדות במרחב שפרשה מתפקידה לאחר 28 שנה.  אירוע הפרידה נערך במרכז המבקרים YVEL במוצא ונכחו בו בכירי התעשיינים במרחב, נציגי עיריית ירושלים, נציגי הנהלת אזורי התעשייה במרחב, ובני משפחתה של גלית. במשך קרוב לשלושה עשורים נחשבת לוי כאחת הדמויות המרכזיות בתחום התעשייה בירושלים והסביבה כמי שתרמה רבות לקידום התעשייה במרחב תוך ליווי, תמיכה, ודאגה בלתי פוסקת לתעשיינים ולתעשייה המקומית.

את האירוע הוביל יו"ר התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים אבי בן – חמו והמנהלת הנכנסת הדר מרלי ובהנחיית התעשיין רן טוטנהאור. יושבי הראש של ההתאחדות במרחב שעבדו לצידה ברכו וסיפרו על פועלה הרב של גלית לאורך השנים. הוא כלל מצגת מרגשת ונאום סיכום של גלית, שאף קיבלה תשורה מהנהלת ההתאחדות במרחב. במרכזו של האירוע החגיגי, התקיימה הרצאה מעוררת השראה של אשת החינוך וכלת פרס ישראל, מרים פרץ, שריתקה את כל הנוכחים בתובנות דרך סיפור חייה המורכב. באירוע קיימה הנהלת המרחב הרמת כוסית חגיגית לרגל השנה החדשה.

התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים מייצגת את מפעלי התעשייה בירושלים, מעלה אדומים, בית שמש, מבשרת ציון והסביבה ופועלת להגברת תיעושה של בירת ישראל, לשיפור תנאי המחיה של מפעליה ולייצוגם מול הרשויות המוניציפאליות והממשלתיות. בתחומי המרחב פועלים כיום כ-150 מפעלי תעשייה. מרחב ירושלים מקיים קשר הדוק ופועל במשותף עם הגורמים העוסקים בתחום הכלכלי תעשייתי בעיר, ובהם: רשויות וחברות ממשלתיות, ועדות סטטוטוריות, מוסדות האקדמיה והמכללות, המנהלות התעשייתיות, וכמובן הנהלות המוסדות המוניציפאליים בעיר ובסביבותיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *