חיפוש
Close this search box.

התאחדות התעשיינים בבית שמש במפגש מקצועי לקידום התעשייה והכלכלה בעיר

לרגל ט"ו בשבט התקיים מפגש מקצועי בנושא קידום התעשייה בבית שמש,  בהשתתפות ראש העיר ד"ר עליזה בלוך וצמרת העירייה, הנהלת התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים ותעשייני העיר בית שמש.  

במסגרת המפגש, שנערך בחברת מנועי בית שמש, שמעו הנוכחים על תכנית פיתוח אזורי התעשייה ובעיר ועל הקמת מנהלת אזורי תעשייה שתפעל תחת החברה הכלכלית.

במפגש נכחו ראש העיר ד"ר עליזה בלוך, מנכ"לית מרחב ירושלים הדר מרלי, יו"ר מרחב ירושלים בהתאחדות ירון קמחי, ממונה החברה הכלכלית הרב אברהם פרנקל, ממונה תעשייה ומסחר הרב ישראל מנדלסון, מנכ"ל עיריית בית שמש יוחנן מאלי, גזבר העירייה אריה ברדוגו ומנהלת המחלקה לפיתוח כלכלי אילת לוין קארפ.

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך: "הקטר הכלכלי של העיר בית שמש מניע תהליכים גם מעבר לעולמות הכלכליים. עם כלכלה מפותחת אפשר לעשות חינוך ותרבות יותר איכותיים. אני רואה את החיבור לתעשיינים של העיר חיבור אסטרטגי המקדם את פיתוח התעשייה ואת פיתוח העיר"

הדר מרלי מנכ"לית התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים הוסיפה "אנו מברכים על שיתוף הפעולה בכל יוזמה שתקדם את התעשייה והתעשיינים שלנו בעיר ורואים עין בעין את אותן המטרות הנדרשות לצורך הצלחת התעשייה הקיימת וזו העתידה לבוא".

ממונה החברה הכלכלית הרב אברהם פרנקל: "החברה הכלכלית לבית שמש שמה לה למטרה יחד עם העירייה לקדם את פיתוח אזורי התעשייה וחיזוק הקשר עם התעשיינים. מנהלת התעסוקה שעתידה לקום בחכ"ל תהיה מכפיל כוח משמעותי לעבר יעד זה"

ממונה תעשייה ומסחר הרב ישראל מנדלסון: "עולם התעשייה ממצב את העיר בית שמש כחלק מהרשויות החשובות המנהלות פיתוח כלכלי. המפעלים והחברות שבחרו להעתיק את פעילותם לעיר מקדמות את הדרך עבור עוד יזמים לבחור נכון ולהגיע לבית שמש. העיר נמצאת בתנופה אדירה".

ראש העיר בית שמש ד"ר עליזה בלוך, הדר מרלי מנכ"לית התאחדות התעשיינים, יו"ר המרחב ירון קמחי והנהלת העיר. צילום :דוברות בית שמש
ראש העיר בית שמש ד"ר עליזה בלוך, הדר מרלי מנכ"לית התאחדות התעשיינים, יו"ר המרחב ירון קמחי והנהלת העיר. צילום :דוברות בית שמש

מנכ"ל העירייה יוחנן מאלי: "המשימה והשליחות שלנו היא מתן שירות לתושבי העיר. גם המפעלים והתעשיינים בעיר הם תושבים. הקמת מנהלת התעשייה תחזק את הקשר, תקדם ותדייק אותו. כל תעשיין שנכנס לעיר מביא עמו גם הזדמנויות תעסוקה לתושבי העיר. וזה גם חלק מהשירות שאנחנו מעניקים לתושבי העיר. פיתוח עולם התעשייה ועולם התעסוקה הוא כלי מרכזי לחיזוק איתנות העיר"

התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים מייצגת את מפעלי התעשייה בירושלים, מעלה אדומים, בית שמש, מבשרת ציון, מטה יהודה והסביבה ופועלת לקידום התעשייה בבירת ישראל, לשיפור הסביבה העסקית של מפעליה ולייצוגם מול הרשויות המוניציפאליות ומשרדי הממשלה. בתחומי המרחב פועלים כיום כ-155 מפעלי תעשייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *