חיפוש
Close this search box.

התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים אירחה את ראש העיר ירושלים משה ליאון ליום סיורים ומפגשים מקצועיים בפארק ההייטק הר חוצבים

 הנהלת התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים אירחה היום, ב', 3.4.23, את ראש העיר ירושלים משה ליאון ליום סיורים ומפגשים מקצועיים בפארק ההייטק הר חוצבים, המיועדים לקידום התעשייה בירושלים ובפארק התעשייה הר חוצבים בפרט. הפעילות התבצעה במסגרת שיתוף פעולה בין עיריית ירושלים להתאחדות התעשיינים ונכחו בה ראש העיר משה ליאון, נשיא התאחדות התעשיינים ויו״ר נשיאות המעסיקים והעסקים ד"ר רון תומר, יו"ר מועצת התעשיינים בהתאחדות התעשיינים, רן טוטנאור, יו"ר התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים ירון קמחי, מנכ"לית ההתאחדות במרחב הדר מרלי, מנכ"ל חברת קיוסרה AVX רכיבים שי לוי, מנכ"ל אופיר אופטרוניקס סולושנס, קובי לסרי, תעשיינים מירושלים והסביבה ואורחים נוספים.

המפגשים המקצועיים בין הצדדים, כללו דיונים במספר נושאים מרכזיים ואתגרים העומדים כיום לפתחה של התעשייה במרחב ירושלים ובהם שיפור תשתיות קיימות והקמת תשתיות חדשות לתעשייה, עירוב שימושים באזורי התעשייה בירושלים, איתור קרקעות להקצאת מגרשים לתעשייה והמחסור בכוח אדם.

בסיור מקיף בחברת קיוסרה AVX רכיבים בע"מ, המפתחת, משווקת ומיצרן רכיבים אלקטרונים פסיביים, הציג שי לוי לראש העיר ולנוכחים תכניות להשקעה בחממה, אתגרים ותוכניות לעתיד.

במפעל של אופיר אופטרוניקס סולושנס, המתמחה בייצור מערכות צבאיות, רכיבים אלקטרונים ואלמנטים נערך סיור בקו הייצור וההרכבות במפעל והמנכ"ל קובי לסרי סקר את פעילות החברה בענפי התעשייה האופטיקה והלייזר לטובת תחומי הרפואה והביטחון.

בתום הסיור נערכה הרמת כוסית חגיגית לרגל חג הפסח, במעמד ראש העיר משה ליאון ונשיא התאחדות התעשיינים ד"ר רון תומר ונציגות תעשייני ירושלים. בסיום היום חתמו התעשיינים על חזון מרחב ירושלים הכולל "שותפות מקצועית לקידום תעשייה מובילה וחדשנית בירושלים והסביבה".   

מימין ראש העיר משה ליאון רון תומר הדר מרלי ירון קמחי ורן טוטנהאואר
מימין ראש העיר משה ליאון רון תומר הדר מרלי ירון קמחי ורן טוטנאור

משה ליאון, ראש העיר ירושלים: "אנו נמשיך לפעול ולהשקיע כל העת בקידום התעשייה וההייטק, מתוך החזון להפוך את ירושלים לבירת ההייטק של ישראל בשנים הקרובות ופיתוח מקומות תעסוקה נוספים בעיר. אני מברך על שיתוף הפעולה עם התאחדות התעשיינים בירושלים ורואה בהם כוח חשוב ומשמעותי בשגשוגה ובפיתוחה הכלכלי של העיר. חג פסח שמח לכולם".

התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים אירחה את ראש העיר ירושלים משה ליאון ליום סיורים ומפגשים מקצועיים בפארק ההייטק
הנהלת התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים.

 

ד"ר רון תומר, נשיא התאחדות התעשיינים ויו״ר נשיאות המעסיקים והעסקים: "לתעשייה בישראל חשוב לשמר את המרקם של ביחד, מרקם שמייצר ומחזק את המדינה. מה שאנחנו עושים אצלנו בקווי הייצור ובמרקם האנושי של העובדים בירושלים ובמקומות אחרים בארץ זה בעצם ישראל האמיתית והיפה. תודה לתעשיינים ולראש העיר משה ליאון על התמיכה בתעשייה ועל קידום התכניות העתידיות של התעשייה בירושלים. שיהיה לכולנו חג חירות ואחדות שמח".   

ירון קמחי , יו"ר התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים בירך את ראש העיר ואת הרשות לפיתוח ירושלים על ההצלחה בהבאת מפעל החיסונים של חברה ביונטק לירושלים , וקרא לעירייה לחזק, להגדיל ולשמור על אזורי התעשייה המרכזיים בעיר, כמוקדים לתעסוקה איכותית בשכר גבוה לתושבי העיר. 

הדר מרלי מנכ"לית התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים סיכמה :"התעשייה והתעשיינים בירושלים מהווים אבן שואבת לכלכלת העיר וגורם משמעותי בעיצוב עתידה הכלכלי של העיר בשנים הקרובות. החיבור האמיתי בין התאחדות התעשיינים לעיריית ירושלים מהווה מנוע צמיחה חשוב ואסטרטגי בפיתוח התעשייתי והטכנולוגי של בירת ישראל ואני מברכת על תמיכתו ודחיפתו של ראש העיר משה ליאון לקידום התעשייה בעיר".    

התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים מייצגת את מפעלי התעשייה בירושלים, מעלה אדומים, בית שמש, מבשרת ציון, מטה יהודה והסביבה ופועלת לקידום התעשייה בבירת ישראל, לשיפור הסביבה העסקית של מפעליה ולייצוגם מול הרשויות המוניציפאליות ומשרדי הממשלה. בתחומי המרחב פועלים כיום כ-155 מפעלי תעשייה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *