חיפוש
Close this search box.

התזמורת הסימפונית ירושלים בתכנית קונצרטים חגיגית לרגל חג החירות  

מרץ 2021 אולם הבית הנרי קראון תיאטרון ירושלים ובאון ליין

אלי יפה צילום זקלין יפה
אלי יפה צילום זקלין יפה

עם החזרה להופעות מול קהל באולם הבית מזמינה התזמורת הסימפונית ירושלים את הקהל הרחב להנות ממגוון קונצרטים עם מיטב המנצחים והנגנים במהלך חודש מרץ. בתכנית: ערב יצירות מוצרט ומנדלסון, סדרה חדשה עם ד"ר אסתרית בלצן, קונצרט חגיגי לפסח עם מאסטרו אלי יפה ובהשתתפות פייטנים וחזנים ןבמיוחד לרגל חג הפסחא קונצרט בכורה בניצוחו של ניזאר אלכאטר שיועבר און ליין חינם לקהל הרחב בדף הפייסבוק ובערוץ היוטיוב של התזמורת הסימפונית ירושלים

עופר אמסלם מנכ"ל התזמורת הסימפונית:"בשבוע שעבר חזרנו לאולם הבית עם קונצרט ראשון מול קהל מזה חודשים רבים שבמהלכם פעלנו רק באון ליין. קהל שוחרי המוסיקה הקלאסית צמא להגיע לאולם הקונצרטים וזה אכן מורגש. במהלך חודש מרץ נקיים מגוון קונצרטים באולם הבית מול קהל וגם נצא לשפרעם לקונצרט ייחודי לרגל הפסחא, הכל כמובן בהתאם להנחיות משרד הבריאות. אני מזמין את הקהל להגיע וליהנות מקונצרטים מגוונים ואיכותיים מבית הסימפונית ירושלים תוך שמירה על כל הכללים למען בריאות כולנו".

19.3.21 יום שישי 11:00 – אולם הנרי קראון תיאטרון ירושלים

אסתרית בלצן עם הסימפונית ירושלים סדרת קונצרטים חדשה בימי שישי צילום דניאל בר און_640x426
אסתרית בלצן עם הסימפונית ירושלים סדרת קונצרטים חדשה בימי שישי צילום דניאל בר און

חדש בסימפונית  – 'רפסודיות' – סדרת מפגשי קונצרטים עם אסתרית בלצן

הראשון בסדרת קונצרטים חדשה עם ד"ר אסתרית בלצן. בסדרה חלוצית זו, בנתה וערכה ד"ר בלצן לראשונה תכנית קונצרטים מוסברים למבוגרים אותן היא תנחה כשלצדה התזמורת. בלצן תנחה את הקונצרט מעמדת הפסנתר, והמנצח עידו שפיטלניק יוביל את התזמורת.

הקונצרט הראשון יתמקד בצורה החופשית בין היצירות התזמורתיות – הרפסודיה. התזמורת תבצע רפסודיות מאת ליסט, אנסקו ורחמנינוב.

70 דק'

24.3.21 יום רביעי - 20:00  - אולם הנרי קראון תיאטרון ירושלים

"והיא שעמדה" , תוכנית חגיגית מיוחדת לרגל חג הפסח

תכנית מיוחדת לחג בניצוחו של אלי יפה ובהשתתפות החזנים צבי וייס, אברימי קירשנבוים, סיימון כהן, יקי לוייר והפייטן שמעון אילוז. בין יצירות הקונצרט: פתיח חגיגית לתזמורת , מחרוזות לכבוד חג הפסח , אדיר הוא , תפילת טל (רוזנבלט) , לפיכך אנחנו חייבים (ישראל שור)

כשעה

4.4.21 – פסחא - קונצרט און ליין חינם בשידור בכורה לצפייה בדף הפייסבוק וביוטיוב   

קונצרט פסחא חגיגי מרחבת הכנסייה האנגליקנית של שפרעם בניצוחו של ניזאר אלכאטר

לרגל חג הפסחא – תוכנית מיוחדת הכוללת עיבודים תזמורתיים לשירי קינה אופייניים לחג ועיבודים לשירים בערבית ובהם שירי פולקלור ושירים מאת פיירוז וג'ומנה מדאוור. בנוסף, כוללת התוכנית יצירות מן הרפרטואר הקלאסי שמתייחסות לחג הפסחא ובהן סטבאט מאטר מאת פרגולזי, אווה מריה מאת גונו, וקטעים מתוך האופרה כרמן מאת ביזה ואבירות כפרית מאת מסקני.

70 דק'