חדר מצב מיוחד נפתח במטרה לסייע לתעשייה ולתעשיינים במרחב ירושלים

בעקבות מבצע 'חרבות הברזל', פתחה התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים חדר מצב מיוחד, המתכלל את כלל פעילות התעשייה בירושלים, יו"ש והסביבה בזמן חירום ומסייע לתעשיינים במגוון רב של תחומים שיאפשר לתעשייה לקיים שגרת ייצור ,ככל הניתן, בשעת מלחמה.  

חדר המצב במרחב, המנוהל על ידי הדר מרלי, מנכ"לית התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים, מעניק לתעשיינים מענה בזמן אמת במגוון נושאים להתמודדות עם המצב הקיים, כדוגמת כניסת חמ"ג למפעלי היצור, סיוע למפעלים חיוניים, טיפול בחוסר בכוח אדם שנוצר בשל מספר רב של מגויסים ואי כניסת עובדים פלשתינאים לארץ ועוד. כמו –כן, חדר המצב מסייע בגיוס והעסקת עובדים בשעת חירום, ייעוץ כלכלי ובטחוני בהתאם להנחיות פיקוד העורף והאגף משק לשעת חירום במשרד הכלכלה והתעשייה, טיפול בחסמים בפעילות הייצור וחיבור ישיר עם הרשויות המקומיות וגורמי הביטחון.

"חדר המצב פונה גם באופן יזום לחברות ומפעלי תעשייה במרחב ירושלים על מנת לבדוק איתם על הצרכים הדחופים שלהם בעקבות המלחמה וכיצד ההתאחדות התעשיינים יכולה לסייע", נמסר מהתאחדות התעשיינים.

חדר מצב בניהולה של הדר מרלי התאחדות התעשיינים ירושלים, צילום: אסף שילה.

הדר מרלי, מנכ"לית התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים: "אנו פועלים סביב לשעון למען כלל התעשיינים במשק ובמרחב ירושלים ומעניקים להם  את  הסיוע הנדרש בזמן אמת, על מנת להמשיך לאפשר רצף תפקודי ועסקי. התעשייה מהווה מרכיב חשוב בעמידותו של העורף האזרחי ובחיזוק חוסנה של מדינת ישראל בשעת לחימה, ואנו נמשיך לתמוך ולסייע ככל הניתן לתעשיינים שלנו בתקווה לצלוח את התקופה המאתגרת מאוחדים וחזקים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *