חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חוגגים במתחם העיצוב: אדריכלים ומעצבים נחשפים לראשונה למתחם העיצוב הענק  דיזיין סיטי שנפתח השבוע במישור אדומים

מימין אביטל מאיירס, דקלה מלמוד, רעות פרנקל, יעל שטיינברגר, מאיה אלון, קרן קהלני צילום מיכה בננו_640x465
מימין אביטל מאיירס, דקלה מלמוד, רעות פרנקל, יעל שטיינברגר, מאיה אלון, קרן קהלני צילום מיכה בננו

לאירוע פתיחת סניף הדגל של רשת -ZAGA פינות אוכל, הוזמנו אדריכלים ומעצבים מכל רחבי הארץ אשר נחשפו לראשונה לפרויקט העיצוב הגדול במדינה.  

חוגגים בבירת העיצוב: אדריכלים ומעצבים נחשפים לראשונה למתחם העיצוב הענק  דיזיין סיטי שנפתח השבוע במישור אדומים. רשת ZAGA פתחה את סניף הדגל שלה בהשקעה של כ- 2.5 מיליון ₪

בקרוב תערך הפתיחה של מתחם העיצוב הענק דיזיין סיטי במישור אדומים, המשתרע על שטח של כ 90 אלף מ"ר וכולל כ 160 חנויות עיצוב של המותגים המובילים. לקראת הפתיחה הראשונה בבירת העיצוב הירושלמי ערכה רשת -ZAGA פינות אוכל, לרגל חנוכת  סניף הדגל שלה. לאירוע הוזמנו אדריכלים ומעצבים מכל רחבי הארץ אשר נחשפו לראשונה לפרויקט העיצוב הגדול במדינה.  

האירוע נערך בסניף החדש של זגה, בו השקיעה החברה  כ- 2.5 מיליון ₪. במסגרת האירוע חשפה הנהלת הרשת את חנות הקונספט שנבנתה ע"י  אבני היסוד של המותג:  עץ, בטון וגוון אבץ. כמו כן נחשפו האורחים לקולקציות החדשות ונהנו  מהרצאת אורח של  דקלה גולדשטיין מלמוד – מומחית למיתוג. 

אביטל מאיירס, מנהלת שיווק וקשרי אדריכלים ברשת זגה, פתחה את האירוע ואמרה: "מתחם העיצוב הענק במישור אדומים הוא חלופה עדכנית, נוחה ויעילה עבור הצרכן הישראלי, האדריכלים והמעצבים שרוצים למצוא תחת קורת גג אחת את כל מה שצריך לעיצוב הבית.  הסניף החדש של זגה הוא מהלך משמעותי מבחינתנו לפנות גם לקהל הירושלמי ולסביבה".  

הדמיית דיזיין סיטי מישור אדומים של קס גרופ (11) - אדריכל שלמה גרטנ
הדמיית דיזיין סיטי מישור אדומים של קס גרופ - אדריכל שלמה גרטנר