חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חוגגים חנוכה בקניון הדר: ראש העיר משה ליאון ובכירי הנהלת קניון הדר בטקס חגיגי להדלקת נר שני  

קניון הדר ירושלים צילום שי וליץ

 ראש עיריית ירושלים משה ליאון, יחד עם חברי מועצת העיר  השתתפו בהדלקת הנר השני אתמול בקניון הדר בירושלים. האירוע נערך ברחבת הקומה החדשה של הקניון בנוכחות, אנשי עסקים, בכירי המשק, בעלי עסקים, חברי מועצת ירושלים והציבור הרחב. בין המשתתפים: חבר מועצת העיר יהודה בן יוסף המחזיק בתיק קידום עסקים,  חברת מועצת העיר ימית יואלי- אלה וחבר מועצת העיר אבישי כהן, כמו כן הגיעו  לאירוע רז זלצמן – מנהל ענף נדל"ן ישראל חברת כלל ביטוח ופיננסים, ניר דקל – מנהל השקעות נדל"ן חברת כלל ביטוח ופיננסים.

מנכ"לית קניון הדר, לירון אלקיים אמרה בטקס החגיגי "כקניון מרכזי הממוקם בעיר הבירה, טקס הדלקת נר שני של חנוכה זו זכות. תקוותנו שאור החנוכייה יגיע לכל קצוות העיר ולכל קצוות הארץ, חג חנוכה הוא חג הגבורה האישית של כל אחד ואחת באשר הם, והאור אשר מופץ יכוון להם את הדרך הנכונה. במשך כל ימי החג, הקניון יפיץ אור ושמחה לילדים ולמשפחות, הציבור מוזמן לחגוג בהפעלות והופעות של מיטב הכוכבים ברחבי הקניון ללא עלות".

 

ראש העיר מר משה לאון אמר: "אנחנו מדליקים הערב בקניון הדר נר שני של חנוכה. היום כולנו רואים את תלפיות המוכרת אבל כבר מבינים שאוטוטו היא עומדת לעבור מהפך שלם וקניון נפלא זה ימשיך להיות עוגן עבור תושבי השכונות הסמוכות ועבור הירושלמים כולם. התחלנו כבר לראות את המגדלים צומחים מעלה ולאט לאט השכונה תשנה את פניה. צפויים להיבנות כאן 8,600 יחידות דיור משולבים עם מסחר, תעסוקה ומבני ציבור. רכבת קלה תעבור כאן, השכונה תהפוך לאבן שואבת ואני סמוך ובטוח שהפריחה באזור זה תוביל גם לחיזוקו של קניון הדר שממשיך להתפתח ולהיות בית לקהילה. יש למה לצפות".

בתום הטקס חולקו  סופגניות ונערכה שירה בציבור של מיטב שירי חנוכה.  מייד לאחר מכן החל מופע לכל המשפחה המבוסס על כל שירי הילדות המיתולוגים של עוזי חיטמן ויגאל בשן.