חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טורניר כדורגל לזכר האחים אושר ומיכאל ועקנין הי"ד שנרצחו בפסטיבל ה'נובה' ברעים ב-7/10

עיריית ירושלים קיימה טורניר כדורגל לזכרם של אושר ומיכאל ועקנין ז"ל, תושבי ירושלים שנרצחו בפסטיבל ה'נובה' ברעים ב-7/10. הטורניר בשיתוף קבוצת בית"ר ירושלים התקיים בקרית יובל, בהשתתפות שחקנים ומטופלי קידום נוער בגילאים 14-18. 

 האירוע הוקדש לזכרם של האחים אושר ומיכאל וקנין ז"ל, שהיו תאומים בלתי נפרדים גם בחייהם, התגוררו בשכונה ושיחקו בעבר בקבוצת הנוער של בית"ר ירושלים במשך 3 שנים. האירוע התקיים ביום ב׳, 1.7, בנוכחות אימם של התאומים, רחל ועקנין, בני משפחה נוספים, מנהלי ועובדי החטיבה לקידום נוער וחלק משחקני הקבוצה. 

במסגרת התכנית ל'מניעת אלימות וגזענות במגרשי הכדורגל', מקיימת החטיבה לקידום נוער וצעירים את טורניר הכדורגל מעל ל-20 שנה במספר שכונות ברחבי ירושלים. המטרה היא להקל על ההתמודדות עם מצבי תסכול, לעודד פעילויות ספורט ובריאות, להעלות את הביטחון העצמי ולטפח מצוינות, מנהיגות ותרומה לקהילה ולחברה בקרב בני הנוער.

 

טורניר כדורגל לזכר האחים אושר ומיכאל ועקנין זל צילום בן הנטק
טורניר כדורגל לזכר האחים אושר ומיכאל ועקנין זל צילום בן הנטק

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "קיום הטורניר לזכרם של אושר ומיכאל (ז"ל) היא יוזמה מבורכת ומרגשת שנוגעת בלב של כולנו. שני אחים צעירים, תושבי שכונת קריית יובל, שנסעו לבלות ב-7/10 ונרצחו בדם קר. מוטלת עלינו החובה להמשיך ולהנציח אותם בכל דרך אפשרית. אני מודה לכל המשתתפים והנוכחים בטורניר. יהי זכרם ברוך."