חיפוש
Close this search box.

טיפול ייחודי של מומחי שערי צדק ומאיו קליניק חסך ממטופל השתלת דפיברילטור

מומחי מאיו קליניק ושערי צדק ביצעו טיפול חדשני וייחודי תוך שימוש ייחודי ומתקדם באקו תוך לבבי שאיתר הפרעה קטנה מאוד במבנה שריר הלב. בזכות הטיפול הייחודי ההפרעה טופלה ונצרבה בהצלחה ולמטופל צפויה החלמה מלאה.

הפעולה הייחודית יחד עם עוד מספר פעולות מורכבות התבצעה במסגרת שיתוף פעולה רב שנים בין שערי צדק למאיו קליניק מרכז הלב המוביל בעולם. בשנה זו ניתן דגש על טיפול בהפרעות קצב בחולים עם הפרעות מורכבות שהצריכו טיפול ייחודי.

בפעולות השתתף פרופ' פול פרידמן מנהל מחלקת הלב של מאיו קליניק ומומחה מוביל בעולם בטיפול בהפרעות קצב יחד עם מנהל מרכז הלב פרופ' מיכאל גליקסון ועם מומחי מרכז הלב פרופ' יואב מיכוביץ וד"ר משה רב אחא מהיחידה להפרעות קצב .

פרופ' פול פרידמן מנהל מחלקת הלב של מאיו קליניק (באמצע התמונה), ועם מומחי מרכז הלב פרופ' יואב מיכוביץ (משמאל) וד"ר משה רב אחא (מימין) מהיחידה להפרעות קצב . צילום שערי צדק
פרופ' פול פרידמן מנהל מחלקת הלב של מאיו קליניק (באמצע התמונה), עם מומחי מרכז הלב פרופ' יואב מיכוביץ (משמאל) וד"ר משה רב אחא (מימין) מהיחידה להפרעות קצב . צילום שערי צדק

מנהל מרכז הלב המשולב, פרופ' מיכאל גליקסון "שיתוף הפעולה עם מאיו קליניק הוא מרכיב חשוב בפעילות שלנו, ומאפשר לנו להתייעץ ולשמוע דעה נוספת על מקרים מורכבים ולבצע לפי צורך גם פעולות מורכבות ביחד עם מומחים מובילים בעולם בתחומם ממאיו. הבסיס לקשר המתמשך הוא קשרי ידידות אמיצה שנקשרו במשך השנים, ההערכה הרבה של צוות מאיו ליכולות הקיימות במרכז הלב של שערי צדק והעובדה שארבעה מבכירי מרכז הלב התמחו בעצמם במאיו קליניק".