חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כנס ההוקרה לשירות משמעותי של העיר ירושלים 2023 וציון יום צה"ל בעיר

עיריית ירושלים תקיים את כנס ההוקרה המסורתי לבני ובנות הנוער הירושלמים, המסיימים את לימודי התיכון ועתידים להתחיל שירות צבאי, לאומי ואזרחי. השנה, לצד הכנס יתקיים לראשונה גם יום צה״ל בירושלים עבור תלמידי שכבות י׳ ו-י"א בעיר

כנס ההוקרה ייערך בירושלים זו השנה השמינית, במטרה לחבק ולהודות לבוגרי ובוגרות התיכונים בעיר העתידים לצאת לשירות צבאי ולאומי-אזרחי משמעותי למען המדינה. הכנס, בהובלת עיריית ירושלים והמרכז העירוני לשירות משמעותי – 'בית נחמיה', יתקיים ביום רביעי ה-24/5, בשעה 17:00 בבנייני האומה, במעמד ראש העיר ירושלים, משה ליאון.

במהלך הכנס, יופיע הזמר איזי והוא יכלול הרצאה של זיו שילון, מיצג חילות מטעם צה"ל ומגוון דוכנים שיעניקו ידע והכוונה, ביניהם דוכני אגודות שירות לאומי, עמותות וארגונים חברתיים כגון סח"י ו-'אחריי!', וכן דוכן של נציגי מיט"ב שייתנו מענה לשאלות בנושא שיבוץ השירות. בתום האירוע יחולקו תיקי גב (קיטבג) במתנה לכל משתתף.

כנס ההוקרה שכבר הפך למסורת בשנים האחרונות, הוא אירוע השיא של 'בית נחמיה', המהווה בית לגופי הכנה לצבא הפועלים בירושלים ומפעיל תוכניות של עידוד שירות ושל חיזוק החוסן המנטלי, עבור בני ובנות הנוער הירושלמים.

השנה, בשותפות עם לשכת גיוס ומשרד הביטחון, יתקיים בצמוד לכנס ההוקרה גם יום צה״ל ברשות לתלמידי שכבות י' ו-י"א. במהלך היום, אשר יתקיים גם הוא ביום רביעי הקרוב בבנייני האומה, לפני כנס ההוקרה בין השעות 11:00-16:00, ייערך יריד תפקידים ויחידות בצבא עם עשרות נציגים, יחד עם עמדות מיטב למענה על הליכי גיוס, הצגה של תיאטרון צה"ל ושיחה עם לוחמים.

הכניסה לכנס ההוקרה וליום צה"ל ברשות חופשית ומותנית בהרשמה מראש.

כנס ההוקרה לשירות משמעותי של העיר ירושלים 2023 וציון יום צה"ל בעיר
במהלך הכנס, יופיע הזמר איזי והוא יכלול הרצאה של זיו שילון, מיצג חילות מטעם צה"ל ומגוון דוכנים שיעניקו ידע והכוונה. צילום: ארנון בוסאני

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "בני הנוער שלנו, אתם דור העתיד של העיר ושל המדינה! אנחנו גאים בכם ומודים לכם על הרצון והמוטיבציה הגדולה לתרום ולהתגייס לשירות משמעותי למען מדינתנו. אתם ממשיכים להראות לנו בכל פעם מחדש שהנוער הירושלמי הוא מהערכיים והאיכותיים ביותר. אנו מאחלים לכם הצלחה רבה בתקופת השירות הקרבה, ונמשיך ללוות אתכם, לסייע ולתמוך לאורך הדרך. עלו והצליחו!".

לינק להרשמה לכנס

לינק להרשמה ליום צה"ל ברשות לתלמידי י' ו-י"א

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *