חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כיכר ספרא: עיריית ירושלים קיימה עצרת הזדהות עם הנערה שנאנסה באילת

"לא ניתן עוד להניח לדברים להמשיך לקרות כאילו לא אירע דבר, דמן כבודן וגופן של נשים אינו הפקר "

עיריית ירושלים קיימה בתחילת השבוע עצרת הזדהות עם הנערה שנאנסה באילת. במכתב שנשלח לכלל עובדי העירייה נמסר כי לא ניתן עוד להניח לדברים להמשיך לקרות כאילו לא אירע דבר, דמן כבודן וגופן של נשים אינו הפקר.  

בעצרת ההזדהות השתתפו: ראש העיר, משה ליאון, חברת הנהלת העיר ומחזיקת התיק לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי, ד"ר לורה ורטון, מנכ"ל העירייה, איציק לארי, יו"ר ועד העובדים, אייל לוי, המשנה למנכ"ל וראש מינהל משאבי אנוש, חיים גבאי, ראשת לשכה והממונה על קידום מעמד האישה בלשכת ראש העיר, עו"ד ענבר לזר, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, אורלי בן אהרון, עובדי העירייה והציבור הרחב.

 

ראש העיר, משה ליאון: "אירוע האונס באילת הוא שפל מוסרי וכלפי העבריינים יש לנקוט בענישה המחמירה ביותר. הגענו לכיכר ספרא על מנת לתמוך בנערה ובבני משפחתה, המתמודדים עם אירוע טרגי. אנחנו מעבירים כאן מסר ברור! דמן של נשים הוא לא הפקר ועיריית ירושלים מגנה ותגנה בחריפות כל פגיעה בנשים, בכבודן ובגופן".

עיריית ירושלים באמצעות מוקד 106 מפעילה בכל עת את שלוחה 5, על מנת לסייע באופן מיידי לנשים החוות אלימות ותקיפות מיניות וכן מפעילה את פרויקט "מענה ברשת", אשר מטרתו לאתר נוער וצעירים המתמודדים עם מצבי מצוקה לרבות תקיפות ופגיעות מיניות.