חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כנס ירושלים לעסקים JBC יוצא לדרך ב-27.12.2022 במלון ורט ירושלים

כנס ירושלים לעסקים JBC לשנת 2022 יוצא לדרך ביום שלישי, 27.12.222 במלון ורט בירושלים במעמד והשתתפות ראש העיר משה ליאון. הכנס יעסוק במגוון נושאים המעסיק את עולם העסקים הירושלמי וצפויים להגיע אליו מאות בעלי עסקים. כמו כן תתקיים תערוכת מציגים, יערכו הרצאות מקצועיות עם מומחים בתחומים שונים וחשובים למיתוג העסק ושיטות עדכניות לשיווקו דיגיטלי, ביניהם הרשתות החברתיות. כמו כן יתקיים טקס הוקרה לעסקים ואנשים פורצי דרך בירושלים שהשפיעו על העסקים בירושלים.

הכנס יפתח במפגשי 'ספיד נטוורקינג עסקי'  על מנת  ליצור קשרים לשיתופי פעולה והפניות והוא ינוהל ע"י הצוות של 'נטוורקינג ויין'.

על הבמה ביחד עם מקבלי אותות הוקרה בכנס ירושלים לעסקים: אריה ויסמן, משה ליאון, רמי לוי, איציק קדוש, אורי שרף, נחום ויסמן, מחנה יהודה, טלי פרידמן, השף אבי לוי, גד ליאור, מיקי מירו, פיני קבסה, יהודה בן יוסף.

בדיונים ייקחו חלק חברות וארגונים ממשלתיים, ביניהם: עיריית ירושלים, ובראש משה ליאון, הסוכנות לעסקים של משרד הכלכלה בניהולה של נעמי הימיין רייש  שתציג את הכלים של הסוכנות לטובת העסקים, מצב העסקים, אתגרים, חסמים והזדמנויות.  גם ארגון להב והעומד בראשו -עו"ד רועי כהן ידון ביחד עם ארגונים נוספים בהם לשכת המתווכים-והעומד בראשה אסף אפשטיין, נשיא התאחדות בעלי המלאכה, יוסי אלקובי, כמו כן ישתתפו בדיון חיים מסילתי, יו"ר לשכת שמאי מקרקעין בישראל וטל קאופמן, יו״ר מפעלים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשיינים. באחד הדיונים המרתקים ב'נושא ירושלים בעסקים' ובנושאים על סדר היום הכלכלי ישתתפו האחים אריה ונחום ויסמן- ויסמן אחזקות בעלי שמרת הזורע וחברות נוספות., רמי לוי, יזם ובעלי שיווק השיקמה, מבעלי ישראייר, חברת תקשורת ומיזמים נוספים. מומי דהן, מנכ"ל אלדן ואליהם יצטרף רני רהב מרן רהב תקשורת.

 

בדיון בהצגת  פתרונות וכלים לסיוע לעסקים בירושלים תעסוק מנכלית מט"י ירושלים-צביה שלי שתשתתף בכנס ביחד מגוון יועצים מהמרכז לטיפוח יזמות.

הדיון יתקיים גם בהשתתפות גדי שובל, מנהל קרנות בבנק מרכנתיל שיציג את הקרן החדשה בערבות מדינה והתנאים לקבלת מימון דרכה. בדיון ישתתפו גם תמר דעי, מנהלת קרנות ההלוואה של הסוכנות היהודית, עמרם כהן, מנהל מעוף ירושלים ואמיר חכימיאן, מנהל האגף לקידום עסקים-עיריית ירושלים.

פאנל ייחודי יוקדש לעסקים במרכז העיר ותכניות הפיתוח במקום. את הפאנל ינחה רני רוזנהיים, ראש מינהל אסטרטגיה וחדשנות, עיריית ירושלים.

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה תציג את מצב העסקים בירושלים לעומת ערי ישראל באמצעות ליאור זיסמן, ראש תחום מרשם עסקים ועוד רבים נוספים.

עוד בכנס יונתן שיפר  שיעסוק בשוק העבודה ההפכפך ומה קרה לו בשנים האחרונות של 'הקורונה' והאצת המהפכה הדיגיטלית במגזר העסקי. אסנת גואז – סטוריטלריסטית תעניק טיפים כיצד להפוך את הסיפור העסקי שלכם לכלי אסטרטגי. 

עוד בכנס פאנל מומחים על כל הדרכים לעסקים מצליחים בעולם העסקים בירושלים: מיתוג העסק, שיווק, פרסום ויחסי ציבור, שימוש בכלים דיגיטליים עדכניים וברשתות החברתיות. במהלך הכנס יתקיימו במליאת הכנס ובמספר אולמות נוספים: הרצאות טד קצרות, סדנאות מקצועיות ושולחנות עגולים. כמו כן יתקיים טקס לחלוקת אותות הוקרה מלווה בטעימות יין של יקב ירושלים.

מוזמנים להירשם לקבלת מידע לכנס ירושלים לעסקים 2022:  https://lp.vp4.me/xqng