חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכנס הבינלאומי לחדשנות בתעשיות מדעי החיים והטכנולוגיות הרפואיות ב 5-6 במרץ, בבנייני האומה בירושלים

הכנס הבינלאומי לחדשנות בתעשיות מדעי החיים והטכנולוגיות הרפואיות בהובלת האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות ה IATI יתקיים השנה ב5-6 במרץ, בבנייני האומה בירושלים.

ירושלים מחזירה את הכנסים ואת תעשיית הביומד העולמית שתגיע השבוע לירושלים. השנה יתמקד כנס ה MIXiii Health-Tech.IL במיצוב ישראל כמעצמה טכנולוגית וכמובילה גלובלית בעולמות מדעי החיים. המפגשים בכנסים קודמים הביאו למאות חיבורים בין התעשייה הישראלית למשקיעים מהעולם, תוך חיבורים מקצועיים ועסקיים שהביאו לקידום התעשיות הישראליות בעולמות הביומד.

במפגשי הכנס יושם דגש על הסינרגיה בין ביו-טכנולוגיה, הנדסה, טכנולוגיות מתקדמות ומערכות ממוחשבות כמו גם תכנון בתי החולים של העתיד ואפשרויות האשפוז הביתי.

בכנס ישתתפו דוברים מובילים מהעולם ומישראל ויערכו דיוני עומק על עתיד תחומים אלה, תוך מתן דגש ביתרונות ובאתגרים בתעשיית מדעי החיים הישראלית.

 

MIXiii Health-Tech.IL. צלם קונסטנטין גרוסמן.
MIXiii Health-Tech.IL. צלם קונסטנטין גרוסמן.

השנה לראשונה יאוחדו בכנס 3 כנסי משנה: כנס רפואה דיגיטלית בשיתוף EY, כנס חדשנות בתחום העיניים בשיתוף OIS וכנס איגוד חברות המסחור.

הכנס מתקיים בשיתוף משרד ירושלים ומסורת ישראל,  עיריית ירושלים, הרשות  לפיתוח ירושלים, רשות החדשנות  ובתמיכת מכון הייצוא, משרד הכלכלה, משרד החוץ, משרד הבריאות והמשרד לחדשנות, מדע וטכנולוגיה. הכנס יופק על ידי קבוצת שטיר ונותני החסות לכנס הן חברות מובילות בתחומים מגוונים ובכלל זה Google, merck, Ferring, JNJ, Teva, HCW, Lumenis  וגופים רבים נוספים.

הכנס במתכונתו החדשה נוצר על ידי ועבור תעשיית הביומד הישראלית, בשיתוף מספר רב של חברות Health-Tech הישראליות. בראשות הכנס ועדת היגוי אשר משקפת את כל חלקי התעשייה. בראש ועדת ההיגוי של הכנס עומד יעקב מיכלין, דירקטור ומוביל מדעי החיים באיגוד התעשיות המתקדמות ה IATI ומנכ"ל חברת ביולייט. באי הכנס יפגשו את הסטארט אפים הירושלמים בביתן האקוסיסטם הירושלמי, בהובלת מרכז Bio Jerusalem. במתחם ה VIP של הביתן ניתן יהיה לפגוש גם את נציגי בתי החולים הירושלמים; אלי"ן, הדסה, ושערי צדק – כמו כן את נציגי חברת יישום של האוניברסיטה העברית.

יעקב מיכלין, יו״ר כנס ה MIXIII ומנכ״ל ביולייט
יעקב מיכלין, יו״ר כנס ה MIXIII ומנכ״ל ביולייט
קרין מאיר רובינשטיין מנכ"לית ונשיאה האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות IATI צילום: סיוון פרג׳

 

קרין מאיר רובינשטיין מנכ"לית ונשיאה האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות IATI: "כנס ה MIXiii Health-Tech.IL הוא הכנס הבינלאומי לחדשנות המוביל בישראל הממצב את ישראל כמובילה בתחום תעשיות מדעי החיים וטכנולוגיות הבריאות הדיגיטלית. ההמשכיות העסקית של תעשיית החדשנות בכלל ותעשיית מדעי החיים בתוכה, היא המשימה העיקרית של האיגוד על מנת לוודא שהתעשייה ממשיכה להיות קטר הצמיחה של המשק וגורם מרכזי להעלאת החוסן הלאומי של המדינה. אנחנו רואים חשיבות רבה לקיום הכנס בירושלים דווקא בימים מורכבים אלה, בהם זקוקה מדינת ישראל למיצוב וסיקור חיובי ברחבי העולם והחברות זקוקות להשקעות ושיתופי פעולה"