חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס ההטבות הכי שווה לסטודנטים בירושלים במרכז העיר

במיוחד לסטודנטים: עיריית ירושלים השיקה כרטיס טעימות לזמן מוגבל בבתי עסק בעיר. הסטודנטים יוכלו להתפנק בהטבה בלעדית שתאפשר ליהנות מהמנות והמשקאות הכי מבוקשים במגוון מטורף של עסקים: בתי קפה, מסעדות, פאבים ועוד

אחרי ההצלחה של כרטיס הטעימות בשוק מחנה יהודה, עיריית ירושלים מזמינה את הסטודנטים הירושלמים לרדת העירה ולהתפנק בטעימות שוות בבתי עסק בעיר במחיר שווה וחד פעמי: רק 50 שקל במקום 150 שקל.

ההטבה כוללת 6 שוברים – טעימות ב-5 בתי עסק שונים במרכז העיר (מתוך מגוון של 45 בתי עסק), שבהם יוכלו הסטודנטים ליהנות ממגוון מנות ומשקאות, וכן הנחה של 20% למופע לייב בנוקטורנו. בין המקומות המשתתפים ניתן למצוא בתי קפה, מסעדות, פאבים ועוד.

איך נהנים מההטבה? נכנסים לאתר "ירושלמי" ונרשמים למועדון כ"סטודנט ירושלמי" (למי שעדיין לא רשום), מזמינים את כרטיס "יאללה העירה" ומזינים את הקוד באתר "יאללה בסטה", מגישים את השוברים בבתי העסק ומקבלים את המנות.

כרטיס הטבות לסטודנטים
חותמים על הסכם במסגרתו ייזכו כ-2000 עובדי החברה לשיפור בתנאי העסקתם

 

מעיריית ירושלים נמסר: "אנו מתרגשים להציע לסטודנטים חוויית בילוי קולינרית במרכז העיר בסבסוד משמעותי. כרטיס הטעימות מהווה הזדמנות לחשוף את הסטודנטים הרבים מכל רחבי הארץ למרכז השוקק, התוסס והצבעוני של העיר ירושלים. בואו להנות!".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *