חיפוש
Close this search box.

להקת Poetic Injustice בהופעה בבר Besarabia‎‏, במגדל העיר במרכז ירושלים, ביום שישי, 17.5 בשעה 22:00

poetic injustice

להקת  Poetic Injustice  מגיעה לירושלים להופעה בבסרביה, Besarabia‎‏, בר חברתי במגדל העיר במרכז ירושלים, ביום שישי, 17.5 בשעה 22:00.  להקת Poetic Injustice יוצרת משנת 2012, מוזיקת רוק מקורית המשלבת השפעות מגוונות מלהקות רוק קלאסי של שנות ה70', להקות גראנג' סיאטל עד רוק אלטרנטיבי עם שילוב מתוחכם של סאונד ומקצבים עדכניים. בהרכב של הלהקה: גיא מנחם – שירה , צח מושקוביץ-בס, תופים-איתמר קהת, רועי אברהם ואמיר טילמן על הגיטרות. מילות השירים, שחלקן בעברית חלקן אנגלית, משקפות הוויה ישראלית ומערכות יחסים. נקודת המבט מפוכחת ובוגרת מצד אחד, אך עם זאת חושפות גם צדדים אחרים – יותר מחוספסים ובועטים או לעיתים נאיבים ורומנטים ללא תקנה. בשנה האחרונה הלהקה מתרכזת בעיקר בהקלטות אולפן של שיריה ועבודה שוטפת עם מפיק מוזיקלי מהתעשיה על איפיון והקלטת החומרים החדשים.


צח מושקוביץ  מספר שחברי הלהקה, שגרעינה התחיל בחברת הייטק, שותפים לאהבה בלתי מתפשרת לסצנת האינדי רוק של סוף המילניום הקודם. "כיום ניתן למצוא בלהקה בנקאים, תשתיות מים, אנשי היי טק ואלגוריתמאים. למרות הקריירות התובעניות החברים ובין לילות מאתגרים עם תינוקות, מוצאים גם את הזמן לנגן לתוך הלילה, עד שנופלים מהרגליים" .
אמיר טילמן  מספר שההשראות לכתיבה הם בכל מקום, "את השיר האחרון כתבתי תוך כדי טיול לדרום אדום עם הפריחה המדהימה שהייתה שם. שיר אחר שגיא מנחם כתב הוא דווקא מהבית  בעקבות וויכוח עם האישה..".