חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ראש העיר ירושלים משה ליאון ממשיך לכהונה שניה לאחר שניצח את חביליו ברוב עצום

"זה היה יכול להיות לילה מושלם ושמח, בנסיבות אחרות. אני מודה, קשה לי. אני חושב על חיילי תה"ל ועל כוחות הביטחון אני חושב על הקורבנות הרבים. כואב לי הלב והעצב ממלא אותי. אני חושב על החטופים ועל המשפחות. זה כייף להיות בין אהובים. זה כייף גדול לקבל מכם את כל האהבה. זכיתי אנחנו ירושלים. אנחנו ירושלים אחת. אתי ולידי יש כאן את החבורה הכי טובה שהעיר הייתה יכולה לקוות לה", כך פתח ראש העיר משה ליאון את דבריו בבנייני האומה לאחר שנודעו תוצאות הבחירות בירושלים. 

ראש העיר ליאון ימשיך לכהונה של חמש שנים נוספות לאחר שגרף למעלה מ- 81% מקולות הבוחרים. סיעתו, ירושלים אחת קיבלה שני כסאות במועצת העיר לעומת אפס כסאות בבחירות הקודמים. 

ראש העיר משה ליאון בבנייני האומה עם חברי סיעת ירושלים אחת. צילום: ארנון בוסאני
ראש העיר משה ליאון בבנייני האומה עם חברי סיעת ירושלים אחת. צילום: ארנון בוסאני

ליאון המשיך בנאומו והודה לחברות וחברי הרשימה שלו, ירושלים אחת: "הם מיטבה של העיר הנפלאה שלנו. אני מבקש להודות לאשתי היקרה סתווית, שיחד איתה הקמנו משפחה לתפארת. אני נרגש.  אני נרגש מאד. זכיתי להיות ראש עיר במשך חמש שנים, והתחלתי יחד עם חברי במהפכה. המהפכה הזאת תלך ותגבר, כמו מעין המתגבר. ירושלים היא ירושלים. היא גדולה מכל אדם ומכל אירוע. ובכל זאת, אנחנו נהפוך אותה להיות אהובה יותר, מעניינת יותר, סוערת יותר ורגועה יותר. היא תמשיך להיות מרהיבה. היא תפרח. היא תהייה לא רק העיר הקדושה. לא רק עיר הבירה. לא רק בירת העם היהודי. היא גם תהייה הדבר הבא של ישראל. אני רוצה שבקואליציה שלי, שירושלים אחת תהייה במרכזה, יהיו שותפים רבים מכל חלקי העיר, מכל חלקי החברה, מכל קהילות העיר. אני רוצה לסיים בתודה ענקית לאלפי הפעילים ולרבבות התומכים. אין עליכם בעולם. הפכתם אותי להיות, לא רק ראש העיר. הפכתם אותי למאושר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *