ליאור ישראלי מונה לתפקיד ראש מינהל משאבי אנוש בעיריית ירושלים

ליאור ישראלי
ליאור ישראלי מנהל משאבי אנוש החדש של עיריית ירושלים

ראש העיר, משה ליאון : "מדובר בתפקיד משמעותי ומהותי שבפועל מעצב את פני העירייה. הן ברמה המקצועית והן ברמת התרבות הארגונית". 

 עו"ד ליאור ישראלי נבחר לראש מינהל משאבי אנוש והמינהל העירוני בעיריית ירושלים ויכנס לתפקידו בקרוב.

ליאור גדל באגף המשפטי ובמינהל משאבי אנוש של העיריה במגוון התפקידים, החל מרפרנט כוח-אדם, דרך שדרת הניהול המרכזית במינהל, ועד לתפקיד עוזר מקצועי בכיר לראש המינהל, המשנה למנכ"ל, החל משנת 2015.

ליאור היה  אחראי, בין היתר, על ניהול, תכנון, ליווי וקידום תחומים, תהליכים, פרויקטים ונושאים שבאחריות המשנה למנכ"ל וראש מינהל משאבי אנוש והמינהל העירוני. ניהל ותכלל הכנת תוכניות העבודה של המינהל (הנהלת המינהל, אגף משאבי אנוש, אגף לוגיסטיקה, בית המשפט לעניינים מקומיים, מפעם) ומעקב אחר ביצוען. ניהול, תכנון וגיבוש התקציב, לצד פיקוח ובקרה על התקציב של כלל אגפי ויחידות המינהל. בין תפקידיו היה גם סיוע למשנה למנכ"ל בניהול ותיאום עבודת מטה לקידום הנושאים שבאחריות המינהל , בו שותפים אגפי המטה של העירייה לצורך ייעול וטיוב ממשקי העבודה בין הגופים השונים. ניהול מו"מ עם גורמי פנים וחוץ. ניהול, פיתוח והסדרת תהליכים בתחומי משאבי אנוש. ניהול ופיקוח על קליטת עובדי התאגידים העירוניים וחברות הבת במטה העירייה.

ליאור ניהל את מחלקת המכרזים על כלל עובדיה והתחומים שבאחריות המחלקה ובהם: הליכי מכרזים, קביעת מדיניות, מיון, גיוס, אבחון והשמת עובדים, תוכניות עבודה, תקציב, התקשרויות ועוד. ליאור, עו'ד בהכשרתו, משרת בעירייה משנת 1996, נשוי ואב לארבעה.

ראש העיר, משה ליאון: "אני מברך בחום את ליאור לבחירתו לראש מינהל משאבי האנוש בעיריית ירושלים, מדובר בתפקיד משמעותי ומהותי שבפועל מעצב את פני העירייה. הן ברמה המקצועית והן ברמת התרבות הארגונית. העיר נמצאת בשורת תהליכים משמעותיים, מורכבים ומהותיים, מהרחבים שידעה זה עשורים. בכלל זה בניה מואצת, השקעה מורחבת בחינוך, בניקיון, בתרבות, בספורט ובשאר המרחבים העירוניים. הגורם האנושי בתהליכים אלה, תהליכי בחירתו וטיפוחו הם קריטיים. אני משוכנע כי ליאור ינהל את המינהל ביד רמה ובהצלחה כפי שעשה בתפקידיו הקודמים. אני מבקש שוב להודות לראש המינהל היוצא, חיים גבאי, אשר סיים את תפקידו ומונה למנכ"ל חברת הגיחון'

מנכ"ל העירייה, איציק לארי: "ליאור מביא איתו לתפקיד ניסיון רב, הכשרה מתאימה ורוח נכונה. אני משוכנע שבהובלתו את מנהל משאבי האנוש, ירושלים תמריא בכל מובן. בהצלחה!'.