חיפוש
Close this search box.

לראשונה בירושלים: נפתח קורס פיתוח גיימינג לנוער במרכז החדשנות העירוני

הקורס מתקיים באמצעות מרכז החדשנות של מחלקת הנוער באגף חברה כולל 5 מפגשים, ומיועד לבני נוער בגילאי 14-18 עם אוריינטציה טכנולוגית, אך ללא ידע מקדים.צילום: מרכז החדשנות העירוני.

לראשונה בירושלים: עיריית ירושלים פתחה קורס פיתוח גיימינג לנוער במרכז החדשנות העירוני. יוניטי הוא מנוע משחקים מהמתקדמים בעולם, הנמצא בשימוש נפוץ בקרב יוצרי משחקים. מדובר בתוכנה המספקת מערכת של כלים לכל שלבי יצירת משחק – מהצגת הגרפיקה ועד סימולציות פיזיקליות.

יוניטי היא סביבה פשוטה ללמידה וליצירת משחקים וחוויות אינטראקטיביות, המאפשרת ייצוא למגוון פלטפורמות רחב. בקורס ילמדו בני הנוער את ההבדלים בין יוניטי לבין תוכנות גרפיקה ממוחשבת (פוטושופ), יכירו את הבסיס להתנהלות מול מתכנת בצוות פיתוח וילמדו לשלב אלמנטים גרפיים ואנימציות בתוך פרויקט משחק.

הקורס, המתקיים באמצעות מרכז החדשנות של מחלקת הנוער באגף חברה (רח' יוסי בן יועזר 20), כולל 5 מפגשים, בימי שני, בין השעות 17:00-20:00 ומיועד לבני נוער בגילאי 14-18 עם אוריינטציה טכנולוגית, אך ללא ידע מקדים.

מפגש היכרות הקורס התקיים ב- 20/06 במרכז החדשנות העירוני, במסגרתו התקיים מרתון של מספר שעות (מהשעה 17:00-22:00), בו השתתפו עשרות בני נוער, אשר לוו ע"י מדריכים ומנטורים בתחום הגיימינג. בסיום המפגש קיבלו בני הנוער המשתתפים תעודות על הכרת הממשק החם לפיתוח מחשב.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "עולם הגיימינג הוא תחום שמתפתח בצעדי ענק בעשור האחרון. מדובר בתעשייה רחבה ומבוקשת. אני מזמין את בני הנוער הירושלמים להצטרף לתחום פיתוח המשחקים, לרכוש ידע בתחום מסקרן זה ולהגשים חלום".

 קישור להרשמה לקורס