חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאוחדת חנכה מרפאה ומכון ריפוי בעיסוק חדשים באפרת סנטר בישוב אפרת

קופת חולים מאוחדת חנכה מרפאה ומכון ריפוי בעיסוק חדשים בישוב אפרת. המרפאה מעניקה שירותי רפואה מקצועיים ביניהם: רפואה ראשונית הכוללת רפואת משפחה, שירותי אחיות ומעבדה, מרפאת קשב וריכוז, מרפאת בריאות הנפש ובה ניתנים שרות פסיכולוגי, עו"ס ומרפאה בעיסוק, התפתחות הילד וטיפת חלב. בהמשך יתווספו שירותי רפואה נוספים. המרפאה החדשה ממוקמת באפרת סנטר, רחוב זית שמן 2. במתחם קיים בית מרקחת המשמש גם את מבוטחי מאוחדת.
המרפאה החדשה מצטרפת למרפאה הראשית של מאוחדת באפרת, הנמצאת בבניין המח"ר (מרכז חירום רפואי). את המרפאה תנהל אביטל ליפשיץ, תושבת הישוב ומנהלת מרפאת המח"ר ב-7 שנים האחרונות.
בנוסף, חנכה מאוחדת מכון ריפוי בעיסוק חדש ומתקדם בישוב. המכון נמצא במתחם מרפאת מאוחדת בבניין המח"ר והוא מעניק מענה למבוטחי הקופה בכל הגילאים, מגוון רחב של טיפולים מתקדמים בתחום הריפוי בעיסוק, לשיפור התפקוד היומיומי וטיפול בקושי תפקודי.
במכון הריפוי בעיסוק ניתנים שירותים לשיקום היד לאחר ניתוחים או טראומות, טיפול בדלקות בידיים ובמצבים כרוניים, בניה והתאמה אישית של סדי ידיים, טיפול בצלקות וכוויות, טיפול קוגניטיבי, נוירולוגי ועוד.

המרפאה החדשה של מאוחדת באפרת
המרפאה החדשה של מאוחדת באפרת

מנהלת מרפאות מאוחדת באפרת, אביטל ליפשיץ: "פתיחת המרפאה החדשה והמכון מהווים אבן דרך משמעותית בצמיחתה של מאוחדת באפרת. המרפאה באפרת סנטר מאפשרת גם לתושבי השכונות הצפוניות להנות משירותים רפואיים של הקופה. אנו מעניקים למבוטחי מאוחדת בישוב, שירותי רפואה מקצועיים תוך הקפדה על שירות מסור, אישי ואכפתי הניתן בהארת פנים".
מנהל מאוחדת במחוז ירושלים, עופר משולם: "מאוחדת שמה לה כמטרה מרכזית להנגיש את כל שירותי הרפואה של הקופה בכל מקום ובכל זמן, לכלל התושבים במחוז ירושלים, לרבות באפרת והסביבה. המכון והמרפאה מהווים מעטפת טיפולית רחבה של רופאים מומחים, בסמוך למקום מגוריהם של המבוטחים. אנחנו נמשיך להשקיע, לפתח ולהרחיב את השירותים שלנו למען תושבי אפרת".