חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מבצע של אשטרום: פטור מלא מהצמדה למדד בפרויקט אשטרום קריית היובל לרוכשים ספורים עד לקבלת המפתח

פרויקט אשטרום קריית היובל ממעוף דבורה. צילום ALL IN
פרויקט אשטרום קריית היובל . ALL IN

אשטרום מגורים מדווחת כי לאור עליית מדד תשומות הבנייה בשנה האחרונה מעל ל 7% וללא כל צפי להאטה, הוחלט לאפשר למספר מצומצם של רוכשים בתקופת המבצע בפרויקט אשטרום קריית היובל לסגור מחיר סופי של הדירה ללא הצמדה למדד.

מדד תשומות הבניה למגורים מתעדכן אחת לחודש ומשקלל את השינויים במחירי הבניה של דירות למגורים בעקבות שינויים בעלות חומרי הגלם השונים (כמו בטון וברזל ). בעת רכישת דירה מקבלן, מחיר הדירה מוצמד למדד תשומות הבנייה וזאת כיוון שהקמת הדירות אורכות מספר שנים, כשבמהלך בתקופת ההקמה הקבלן חשוף לשינויים בעלויות השונות, כך שלבסוף המחיר הסופי גבוה משמעותית ממחיר הרכישה ההתחלתי.

 

אשטרום קריית היובל הדמיה ALL IN_

ישי אשלגי, מנהל פיתוח עסקי ושיווק, אשטרום מגורים: "אנו מבינים את רחשי לב הציבור ומעוניינים לסייע לרוכשים ובראש ובראשונה לזוגות צעירים לרכוש דירה. בעידן הנוכחי, בו המחירים לא מפסיקים לעלות, אי הוודאות לגבי מדד תשומות הבניה מקשה על הרוכשים לקבל החלטה ולכן החלטנו כי בפרויקט קריית היובל נעניק הטבה כספית משמעותית, שערכה צפוי להגיע מעל ל 10% מערך הדירה במסירה. הרוכשים הראשונים בתקופת המבצע ייהנו מסגירת מחיר סופי, כך שעד למסירת הדירות, הם לא יצטרכו להוסיף כל תמורה בגין הדירה. מחיר קבוע וידוע מראש מראה על עוצמתה של אשטרום ומציגה סולידריות כלפי קהל הרוכשים, על ידי הפגת החשש והאי ודאות הקיימת היום בכל השוק לעניין הצמדה למדד, זאת גם לאחר עדכון החקיקה שנכנס לאחרונה לתוקף".

אשטרום קריית היובל כניסה. הדמיה ALL IN_

פרויקט אשטרום קריית היובל, ממוקם בנקודה הגבוהה ביותר בסביבה, ובאחד המקומות הגבוהים בעיר, על קו הרכס של העיר ירושלים. הפרויקט יושלם לקראת סוף 2023 וכולל 132 יחידות דיור של 2-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים עם כל המרחב והנוחות לחיים מאושרים. לדירות בפרויקט נוף מרהיב ביופיו; דירות הפונות לכיוון מערב המשקיפות לעין כרם ולהרי ירושלים, ואלו הפונות לכיוון מזרח צופות לנוף ירושלמי בסביבת העיר העתיקה ולהרי יהודה. 

המתחם מאופיין בתכנון מוקפד, במפרט טכני עשיר ובסטנדרט בנייה ירוקה – החל מהלובי המעוצב, דרך הדירות המרווחות, מטבח מעוצב עם אבן קיסר, ריצוף גרניט פורצלן, מיזוג אוויר ומרפסות מרווחות הפונות אל הנוף המרחבי. במקום יפותח מרכז בילוי ותרבות, חניון תת קרקעי ופיתוח סביבתי עשיר.

 

אשטרום קריית היובל נבנה סמוך לגן המפלצת בשכונת קריית היובל, אשר עוברת בימים אלה מהפכת התחדשות עירונית. הפרויקט שוכן בנקודה אידיאלית במרחק נגיעה מעין כרם הציורית, בסמיכות לפארקים רחבי ידיים ובקרבה רבה למוסדות חינוך מובילים. המבנים נמצאים במרחק פסיעה מתחנה של קו הרכבת הקלה החדש, ועם גישה מהירה אל צירי התנועה הראשיים היוצאים והנכנסים לירושלים. קבוצת אשטרום אחת מחברות הבנייה והנדל”ן הגדולות והוותיקות בישראל, עם ניסיון של למעלה מ- 59 שנה.