חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בסימן חג האהבה הרשתי: מגדלי הים התיכון ירושלים אירח את האירוע השנתי של הרשת

מגדלי הים התיכון ירושלים אירח בשבוע האחרון את האירוע הרשתי השנתי בסימן חג האהבה העברי. האירוע החגיגי שהתקיים ברחבה המרכזית של המתחם ובאווירה ירושלמית, כלל מופע אופרה סוחף ומרגש בהשתתפות יותם כהן ואירה ברטמן, הזוג המלכותי של האופרה הישראלית.

באירוע נכחו יו"ר ובעלים של רשת מגדלי הים התיכון מוטי קירשנבאום , סגן יו"ר דירקטוריון הרשת בוריס לוין, מנכ"ל הרשת דורון ארנון, מנכ"לית הבית בירושלים טלי בר , נציגי ההנהלה, מנהלי בתי הרשת וכ-550 מדיירי מגדלי הים התיכון מרחבי הארץ.

דיירי מגדלי הים התיכון ירושלים לקחו חלק מרכזי בהובלת ובהפקת האירוע  החל משלב תכנון ועד לביצוע. כך לדוגמא לצוות הפקת האירוע חבר  דייר הבית שלמה הופרט, פסיכותרפיסט, חובב אופרה מושבע, ומרצה בתחום, שהיה שותף משמעותי בעיצוב החלק האומנותי של הערב על טהרת  אופרה-אהבה מרגשת ומיוחדת. הדיירות שלי משיח ומזל ריבלין הנחו את האירוע  ודיירות הבית מקבוצת התיאטרון והאימפרוביזציה תפרו לעצמן בגדי חג לבנים, כבנות ישראל שיצאו על פי המסורת לחולל בכרמים בט"ו באב , וכן חילקו פרחים "באהבה" לכל האורחים באירוע.

צוות מגדלי הים התיכון ירושלים באירוע הרשתי
צוות הבית. צילום : צחי קראוס
מגדלי הים התיכון - האירוע הרשתי 2023 . צילום צחי קראוס

מנכ"לית מגדלי הים התיכון ירושלים, טלי בר: "שמחנו והתרגשנו שוב לארח את האירוע הרשתי של מגדלי הים התיכון אצלנו בירושלים. דיירי הבית היוו חלק משמעותי ומרכזי בהובלתו והפקתו של האירוע ולקחו בו חלק פעיל וחשוב. הדיירים שלנו נמצאים בליבת העשייה היומיומית של הבית עם הרבה עניין ליצור, ליזום, ללמוד, ולגלות דברים חדשים כל הזמן. מחמאות רבות מגיעות לצוות עובדי מגדלי הים התיכון ירושלים, על ההשקעה הרבה והתרומה הגדולה להצלחת האירוע. הבית בירושלים ימשיך להוות פסיפס של שילובים, עם אנשים מכל קצוות תבל, בדומה לעיר ירושלים הרב תרבותית והמגוונת".