חיפוש
Close this search box.

רשת מגה ספורט תקיים מבצע התרמה מיוחד עבור שלוה

במהלך החודשיים הקרובים יתקיים מבצע התרמה מיוחד בסניפי רשת מגה ספורט, הפרוסה בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת בקניונים ובמרכזי קניות מובילים וכך גם באתר של החברה. במסגרת המבצע ימכרו חבילות פלסטרים ממותגים ומארז אגרות ברכה כתרומה לארגון שלוה. חבילות הפלסטרים ומארז אגרות ברכה, הממותגות בהתאם לפעילות, יוצעו למכירה בעלות של 10 שקל המהווה 100% תרומה לארגון שלוה.

הכסף שיתרם ישמש למען קידום מרכז הספורט הפועל במרכז הלאומי של שלוה בירושלים, הכולל אולמות ספורט, חדר כושר ובריכות טיפוליות ויאפשר טיפולים לילדים ואנשים עם מוגבלות. שיתוף הפעולה נעשה ומנוהל על-ידי חברת אג'נדות.

רשת מגה ספורט תקיים מבצע התרמה מיוחד עבור שלוה
אושר ורעיה לזימי במגה ספורט

מדובר בשנה שניה ברציפות שמגה ספורט נותנת חסות לעמותה ותומכת במרכז הספורט הטיפולי של שלוה. שיתוף הפעולה יבוא לידי ביטוי בחשיפה נרחבת בכל אמצעי התקשורת ובשיאו משדר התרמה מרכזי שישודר בטלוויזיה ב-  24.5 בערוץ 13. בקמפיין יככבו אושר ורעיה לזימי, תאומים בני  6 מירושלים. לאושר יש תסמונת דאון ומתמודד עם בעיות רפואיות נוספות ולרעיה אין מוגבלות. יחד הם גדלים, מתפתחים ומשחקים בליווי צמוד של ארגון "שלוה" הכולל גן שילוב, בריכה הידרותרפית, חוגים ועוד.

 

במבצע ימכרו חבילות פלסטרים ממותגים ומארז אגרות ברכה כתרומה לארגון שלוה.

מנהלת השיווק של רשת מגה ספורט מקבוצת MGS חגית אציל-כהן "שיתוף הפעולה והתמיכה זוהי הזדמנות לזכור שלכל אדם יש יכולת למצוא את הספורט שמתאים לו ושחשוב לשלב כל אחד במסגרות הספורט המתאימות. אנחנו גאים להנגיש את הספורט לכולם, מהמקצוענים, עד לחובבי הספורט וכך גם לאנשים וילדים עם מוגבלויות. כרשת המובילה והגדולה בישראל אנחנו מתרגשים לקחת חלק בפעילות החשובה של ארגון שלוה שנה שניה ברציפות וללוות את הילדים המיוחדים המוצאים בפעילות ספורטיבית כלי טיפולי והתפתחותי".

פרטים נוספים והזמנת פלסטרים לתרומה רשת מגה ספורט, הפרוסה בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת בקניונים ובמרכזי קניות מובילים  ואתר החברה https://megasport.co.il/aqssvriz/head-bands/shalva.html?utm_source=pr&utm_medium=banner&utm_campaign=shalva23

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *