חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור מסביב לעולם: סוכות במוזיאון המוזיקה העברי בירושלים

מוזיאון המוסיקה העברי- קרדיט איתי נדב

מוזיאון המוזיקה העברי לוקח את כל המשפחה לסיור מוזיקלי מסביב לעולם. במהלך חול המועד סוכות יערכו סיורים מוזיקליים המותאמים לילדים והוריהם בשבעת חללי המוזיאון. הסיור יעבור דרך מרכז אסיה, מרוקו ואנדלוסיה, אפריקה, עיראק, סוריה, מצרים, תימן הודו וארצות הבלקן. הטיול ייחתם בסיור וירטואלי בבית המקדש – גולת הכותרת של  המוזיאון – בעזרת משקפי מציאות מדומה (VR). את באי המוזיאון תקבל סוכה ענקית בכיכר המוסיקה, אחת הגדולות בירושלים, שתארח את באי המוזיאון.

הסיור יעבור ב-7 חללי המוזיאון, כל אחד מהם מוקדש לאזור שונה בעולם, תיערך היכרות עם כ-260 כלי נגינה נדירים וייחודיים שהגיעו מהתפוצות ומוצגים במוזיאון.

את הסיור יחתמו המבקרים בחלל העברי, המוקדש לעבר המוזיקלי המיוחד של ארץ ישראל וירושלים, יוכלו ליהנות המבקרים מסיור בדגם בית המקדש הווירטואלי באמצעות משקפי מציאות מדומה (במוזיאון 16 עמדות) מה שהופך את הביקור במוזיאון לחוויה מרגשת וייחודית. במהלך הסיור ילמדו המשתתפים על הסגנונות מוזיקליים שונים אשר השפיעו על המוזיקה והשירה שהיו נהוגים בתפוצות בהם חי העם היהודי.

מוזיאון המוסיקה העברי- קרדיט איתי נדב

הביקור במוזיאון המוזיקה העברי יעניק למבקרים הצעירים נקודת מבט על הפסיפס הישראלי. המעוניינים לערוך סיור עצמאי יכולים לעשות זאת באמצעות 'סבא לוי', המדריך הווירטואלי המלווה את מבקרי המוזיאון, באמצעות הטאבלט הניתן בכניסה למוזיאון. ניתן לעבור עם סבא לוי ב-16 עמדות, בהם יקבלו הסברים, יצפו בסרטונים, יתנסו בכלי נגינה וישחקו במשחקים אינטראקטיביים. הסיורים לגילאי 4-12.

מוזיאון המוסיקה העברי- איתי נדב
מוזיאון המוסיקה העברי- צילום איתי נדב

 

מוזיאון המוזיקה העברי – רחוב יואל משה סולומון 10 נחלת שבעה.

שעות פתיחת המוזיאון : א-ה 10:00-19:00

ימי ו וערבי חג 10:00-14:00

מחירי כניסה: 20-60 ₪.

לפרטים נוספים ותיאום הגעה מראש בטלפון 02-5406505

 צילומים בכתבה: איתי נדב  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *